• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 309

15666925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal z witrynami, dwa wejścia 23591131 15666925 Na sprzedaż lokal  120m2, parter3 w budynku z 2013 r., Stare Włochy. W stanie deweloperskim, duża witryna, dwa wejścia, miejsce na szyld. Idealny na sklep, salon beauty, aptekę, klinikę medyczną, punkt obsługi klienta, salę zabaw, małą gastronomię.Lo...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 080 000 PLN (9 000 zł/m2)

2
-
120 m2
2013
15609865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki, narożny, 2-poziomowy lokal z klimą 22393441 15609865 Na sprzedaż narożny, dwupoziomowy lokal 178 m2, z witrynami, parter i -14, w budynku z 1990 r., Śródmieście, Muranów.Sprzedawany z wysokiej jakości meblami i wyposażeniem, gruntownie odświeżony. Doskonały na siedzibę firmy, biuro rachunkowe, biuro dl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (16 798 zł/m2)

7
-
178 m2
1990
14364412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124664 14364412 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem 23 pokoje BOOKING COM oraz z dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obw...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (9 224 zł/m2)

11
-
1301 m2
2015
14363488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 124604 14363488 Rewelacyjna oferta inwestycja z gotowym biznesem mieszkania na wyanjem oraz dobrym najemcą ŻABKA Świetlana biznesowo lokalizacja – położenie przy ul. Puławskiej z własnym parkingiem. 20 min do Centrum W-wy i 500 metrów od wjazdu na południową obwodn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 000 PLN (8 439 zł/m2)

11
-
711 m2
2015
12769908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 93528 12769908 Doskonałe miejsce na siedzibę firmy lub hurtownię zaledwie 4 km od ścisłego centrum. Budynek znajduje w bardzo dobrej lokalizacji na Woli na osiedlu Młynów. W pobliżu tramwaje i autobusy. Posiada 4 kondygnacje ok 140m2 każda, zagospodarowane podzie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (8 000 zł/m2)

11
-
500 m2
-
13896085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2202975 13896085 Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie połączone powierzchnie. Możliwość prowadzenia szerokiej działąlności usługowej i produkcyjnej.Zakup maszyn do negocjacji. Budynek biurowo-magazynowo-produkcyjny w Radości. Funkcjonalnie ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (1 892 zł/m2)

11
-
740 m2
-
15882270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27659044 15882270 Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny hotel zlokalizowany w Warszawie, oferujący doskonałe warunki zarówno do prowadzenia działalności hotelarskiej, jak i inwestycyjnej.Dane techniczne budynku:Powierzchnia zabudowy budynku: 680,76 mkw....

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 233 640 PLN (12 907 zł/m2)

11
-
2265 m2
2012
15872864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27502942 15872864 Na sprzedaż lokal użytkowy w Warszawie, Kabaty, ul. Mielczarskiego. Cena nieruchomości wynosi 1 260 000 PLN, co przekłada się na 9 921 PLN za metr kwadratowy. Lokal o powierzchni 127 m² (61m² parter i 66m² przyziemie), idealny pod usługi, sklep, wete...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 260 000 PLN (9 921 zł/m2)

2
-
127 m2
1994
15671068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23662458 15671068 Na sprzedaż kamienica do remontu Praga Południe, Plac SzembekaBudynek z 1923r. z sześcioma lokalami mieszkalnymi, położony w doskonałej lokalizacji przy samym Placu Szembeka na warszawskiej Pradze Południe. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 620 000 PLN (10 234 zł/m2)

11
-
256 m2
-
15878206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27591203 15878206 GARAŻ NA SPRZEDAŻ ŻOLIBORZ, UL. KOŹMIANA Wygodne i bezpieczne parkowanie + możliwość ładowania auta elektrycznegoNa sprzedaż garaż o powierzchni 16,6 m², położony przy ul. Koźmiana w Warszawie (Żoliborz Kępa Potocka).Budynek garażowy z ok. 2008 rok...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

200 000 PLN (12 500 zł/m2)

11
-
16 m2
2008
15683409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23893305 15683409 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową zabudowaną kompleksem budynków o funkcji innej niż mieszkalna, położoną w Warszawie, w dzielnicy Białołęka.Nieruchomość stanowi zorganizowaną i funkcjonującą całość gospodarczą – obecni...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 000 PLN (6 722 zł/m2)

11
-
1562 m2
1990
15893500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913252 15893500 Lokal inwestycyjny z Żabką, nowe budownictwo Miasteczko UrsusNa sprzedaż lokal usługowy z najemcą: umowa najmu z siecią Żabka Polska. ✔ Sklep działa od stycznia 2024 ✔ Najemca Żabka Polska ✔ Umowa najmu 10 lat✔ Narożnik, duże witryny✔ ul. Habich...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (18 280 zł/m2)

1
-
93 m2
2024