• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 192

15426025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18291244 15426025 Chocianów, Bolka I Świdnickiego, lokal 299 m2, sprzedam. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu w Chocianowie, znajdującego się na ulicy Bolka I Świdnickiego w doskonałym punkcie osiedlowym wraz z przylegającym do budynku park...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

598 000 PLN (2 000 zł/m2)

7
1
299 m2
-
14857971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3499278 14857971 Brzeg, budynek biurowo - usługowy, 2 159 m2, sprzedam, 1 767 000 PLN netto. Budynek pod mieszkania przy Parku Centralnym. Zgodnie z ustaleniami Miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego uchwałą nr XVIII14203 Rady Miejskiej w Brzegu ...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

1 767 000 PLN (818 zł/m2)

11
1
2159 m2
-
14793861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38612 14793861 Pyrzyce, kompleks budynków, 1490 m2, sprzedam, 1 600 000 PLN netto. Kompleks budynków na mieszkania lub hotel, 30 km od Szczecina. W skład nieruchomości wchodzą: Budynek biurowy - zabytkowy, wyróżniający się w okolicy budynek z czerwon...

Pyrzyce (Zachodniopomorskie, gm. Pyrzyce)

1 600 000 PLN (1 074 zł/m2)

12
1
1490 m2
-
15426029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18291240 15426029 Ciechanów, duży budynek biurowy 6493 m2, z parkingiem, sprzedam, 9 300 000 PLN, netto. Duży budynek biurowy z parkingiem, w centrum Ciechanowa. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy wraz z portiernią oraz 3 blaszane garaże. Zab...

Ciechanów (Mazowieckie, gm. Ciechanów)

9 300 000 PLN (1 432 zł/m2)

11
1
6493 m2
1980
15367223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16939687 15367223 Strzelce, gm Dobroszyce, budynki usługowo - mieszkalne, 1953 m2, sprzedam, 1 000 000 PLN, netto. NIERUCHOMOŚĆ Z UMOWAMI WYNAJMU - ATRAKCYJNA STOPA ZWROTU. Duża działka z budynkami pod działalność gospodarczą. Na sprzedaż działki o nume...

Strzelce (Dolnośląskie, gm. Dobroszyce)

1 000 000 PLN (512 zł/m2)

12
1
1953 m2
-
15367215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16939685 15367215 Września, kompleks budynków, 3605 m2, sprzedam, 1 510 000 PLN, netto. Duży kompleks budynków pod działalność gospodarczą. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako działk...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 510 000 PLN (419 zł/m2)

12
1
3605 m2
-
15311093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15461719 15311093 Polkowice, kamienica, 6 mieszkań, dwa lokale usługowe, sprzedam, 3 000 000 zł. Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji kapitału, w formie nieruchomości, generującej stopę zwrotu na poziomie 10% rocznie. Przedmiotową nieruchomość poł...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

3 000 000 PLN (6 818 zł/m2)

12
1
440 m2
-
14644829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 154948 14644829 Suwałki, budynek biurowo - usługowy, 5 441 m2, działka 6 379 m2, sprzedam, 2 880 000 PLN netto. Na sprzedaż budynek biurowy przy DK8. 2-piętrowy, podpiwniczony obiekt został wybudowany w 1990 r. Nieruchomość posiada dziedziniec zagospodarow...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

2 880 000 PLN (529 zł/m2)

11
1
5440 m2
-
15477715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19442846 15477715 Świebodzin, sprzedam funkcjonujący obiekt, powierzchnia działki 19 638 m2, powierzchnia użytkowa zabudowań 4591,52 m2, sprzedam 10 000 000 zł. Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna Przynosząca STAŁE i STABILNE ZYSKI Nieruchomość zabudowan...

Świebodzin (Lubuskie, gm. Świebodzin)

10 000 000 PLN (2 178 zł/m2)

11
1
4591 m2
1975
14857967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3499276 14857967 Skarżysko-Kamienna, budynki biurowo-usługowe, 2 438 m2, sprzedam, 1 490 000 PLN netto. Kompleks budynków biurowo-usługowych pod inwestycję mieszkaniową w centrum. Zgodnie z Uchwałą nr X752015 Rady Miasta Skarżyska-Kamiennej z dnia 12 czerwc...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 490 000 PLN (611 zł/m2)

11
1
2438 m2
-
14857977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3499274 14857977 Ostrowiec Świętokrzyski, obiekt biurowo - usługowy, 2796 m2, sprzedam, 860 000 PLN netto. Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego ...

Ostrowiec Świętokrzyski (Świętokrzyskie, gm. Ostrowiec Świętokrzyski)

860 000 PLN (308 zł/m2)

11
1
2796 m2
-
14694234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38572 14694234 Błonie, nieruchomość biurowo - magazynowa, pow 817 m2, działka 1781 m2, sprzedam, 990 000 PLN netto. Nieruchomość nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania prze...

Błonie (Mazowieckie, gm. Błonie)

990 000 PLN (1 212 zł/m2)

10
1
817 m2
-