• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 192

13921534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38423 13921534 Strzegom, budynek mieszkalno - użytkowy, 1176 m2, sprzedam, 590 000 PLN netto. Na sprzedaż budynek biurowo-mieszkalny z własnym parkingiem w centrum miasta. Budynek biurowo-techniczny wraz z lokalami mieszkalnymi o powierzchni 1176,33 m2. J...

Strzegom (Dolnośląskie, gm. Strzegom)

590 000 PLN (502 zł/m2)

11
1
1176 m2
-
13921542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38408 13921542 Bielawa, budynek biurowo - mieszkalny, 2306 m2, sprzedam, 1 030 000 PLN netto. Budynek biurowo-mieszkalny tuż przy Rynku. Działka o pow. 4.011 m2 zabudowana: - budynkiem wolnostojącym, trzykondygnacyjnym o charakterze biurowo - techni...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

1 030 000 PLN (447 zł/m2)

11
1
2306 m2
-
13860004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38397 13860004 Ostróda, budynek biurowy, 2436 m2, sprzedam, 1 530 000 zł, netto. Biura w centrum, blisko C.H. Galeria Mazurska. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 1287 o powierzchni 1427 m2 oraz prawo w...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

1 530 000 PLN (628 zł/m2)

11
1
2436 m2
-
13860053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38390 13860053 Giżycko, budynek biurowo-techniczny, 477 m2, sprzedam, 2 400 000 zł, netto. Duży kompleks biurowy przy głównej ulicy miasta. Nieruchomość stanowi grunt zabudowany kompleksem połączonych ze sobą czterech segmentów budynku biurowo...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

2 400 000 PLN (502 zł/m2)

11
1
4779 m2
-
13859984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37754 13859984 Łask, budynek biurowo-techniczny, 1850 m2, sprzedam, 650 000 zł, netto. Na sprzedaż budynek biurowy z budynkiem technicznym w bardzo dobrej lokalizacji - ścisłe centrum miasta. Budynek biurowy o powierzchni 1 477,50 m2 z budynkiem techniczn...

Łask (Łódzkie, gm. Łask)

650 000 PLN (351 zł/m2)

11
1
1850 m2
-
13860041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37752 13860041 Inowrocław, budynki biurowo-techniczne, 1680 m2, sprzedam, 1 900 000 zł, netto. Przedmiotem sprzedaży jest zabudowana działka o powierzchni 1903 m2, o regularnym, zbliżony do prostokąta kształcie. Teren działki jest płaski, poza zabudową w więks...

Inowrocław (Kujawsko-Pomorskie, gm. Inowrocław)

1 900 000 PLN (1 131 zł/m2)

11
1
1680 m2
-
13859979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37748 13859979 Gostyń, budynki biurowo - magazynowe, 1758 m2, sprzedam, 820 000 zł netto. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 15943, 15947, 15951, 15952, 15981, 15984, 16003, 16004 o łącznej powierzchni 23...

Gostyń (Wielkopolskie, gm. Gostyń)

820 000 PLN (466 zł/m2)

11
1
1758 m2
-
13859878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 37747 13859878 Warszawa, powierzchnie handlowo - usługowe, 428 m2, sprzedam, 1 400 000 zł, netto. Duże powierzchnie handlowo-usługowe 700 m od dworca kolejowego. Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo lokalu handlowo-usługowego nr 2121a22 o powierzch...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (3 271 zł/m2)

9
1
428 m2
-
15506732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 20088579 15506732 Polkowice, lokal handlowy 49,26 m2, 250 000 zł sprzedam. Na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni zabudowy 49,26 m2 położony w miejscowości Polkowice. Dostępny: od zaraz. Rolety na witrynach. Drzwi wzmocnione od magazynu. Podłogi w...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

250 000 PLN (5 102 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15472333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19338861 15472333 Opole, duży budynek w centrum miasta, 6 467 m2, sprzedam, 9 500 000,- PLN, netto. Duży budynek w centrum miasta. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 696 m2. UCHWAŁA NR LXVIII69310 RADY MIASTA OPOLA z dnia 27 maja 2010 r w spr...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

9 500 000 PLN (1 469 zł/m2)

11
1
6467 m2
-
15472327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19338852 15472327 Włocławek, kompleks budynków biurowych, 7508 m2, z parkingiem w centrum, sprzedam 5 200 000 PLN, netto. Zgodnie z aktualnym MPZP nieruchomość położona jest na terenie: 44 UMW. Przeznaczenie terenu: 1) usługi nieuciążliwe; 2) zabudowa mi...

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

5 200 000 PLN (693 zł/m2)

12
1
7508 m2
-
15457329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18998293 15457329 Żukowice, sprzedam obiekt, powierzchnia użytkowa 220 m2, działka 615 m2, 235 000 zł. Na sprzedaż obiekt znajdujący się w Żukowicach położony na działce o powierzchni 615 m2, budynek wybudowany w 1980 roku dwu kondygnacyjny o powierzchni zabudowy...

Żukowice (Dolnośląskie, gm. Żukowice)

235 000 PLN (1 068 zł/m2)

10
1
220 m2
1980