• Nieruchomości komercyjne
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 14 345

15709122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24349136 15709122 Na sprzedaż 5 letni piękny dochodowy i luksusowy Hotel Okra Resort & Spa z restauracją na 70 miejsc, basenem, jacuzzi, siłownią oraz sauną nad samym jeziorem w malowniczej lokalizacji Pojezierza Drawskiego. Doskonała inwestycja - stopa zwrot...

Drawsko Pomorskie (Zachodniopomorskie, gm. Drawsko Pomorskie)

19 500 000 PLN (15 228 zł/m2)

12
-
1280.55 m2
2020
15535432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20727406 15535432 Nowe kompleks komfortowych domków z basenem w RewaluCena 9 990 000 zł BRUTTOOtwarty w 2020r. kompleks 20 luksusowych klimatyzowanych 8-osobowych nowocześnie urządzonych, w pełni wyposażonych domków letniskowych, domki są piętrowe o powierzchni 50m2 z...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

8 990 000 PLN (8 990 zł/m2)

12
-
1000 m2
2020
15364429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16884897 15364429 Na sprzedaż unikatowa na skalę Szczecina nieruchomość - cała kamienica, w pierwszej linii zabudowy, tuż obok szczecińskich bulwarów. Z okien mamy widok na Odrę. Zachęcam do obejrzenia filmu promocyjnego! ROI na poziomie ok. 7,5% rocznie.Nieruchomość ...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 899 000 PLN (8 664 zł/m2)

12
-
450 m2
2002
15890121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27871400 15890121 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,2...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (71 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15713913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24449410 15713913 Biuro bezczynszowe w willi miejskiej, parking - Poznań, ul. Marcelińska Stary GrunwaldLokal bez czynszu administracyjnego, woda i gaz ryczałt wliczony w cenę.opłata za prąd z ogrzewaniem średnio 600złm-cFirmy chętnie obierają tą część miasta na swoj...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
-
95 m2
1930
15887953 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27797875 15887953 Lokal narożny o przeznaczeniu handlowo-usługowym na parterze budynku apartamentowego. Wykończony, kuchnia i łazienka wydzielone z części głównej, bardzo ładnie wkomponowane w całość powierzchni.Wysokość 360cm. Lokal widoczny z ulicy, duże witryny.Kli...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 100 PLN (105 zł/m2)

2
-
87 m2
2018
15887265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27780354 15887265 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,2...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (71 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
12354776 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala/magazyn blisko centrum 21806246 12354776 UWAGA!!!Dwie, połączone ze sobą, hale produkcyjno-magazynowe z pomieszczeniami biurowymi o łącznej powierzchni 1800 m2 (2 x 900 m2). Istnieje możliwość najmu mniejszej powierzchni,Alarm. Okablowanie: monitoring i telefon. Podliczniki na wodę i prąd. ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

15 300 PLN (17 zł/m2)

11
-
900 m2
-
15673247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia lokal w doskonałej lokalizacji. 23704042 15673247 Do wynajęcia lokal o pow.200,0m2 handlowo - usługowy  parter - APARTAMIENTOWCA  w doskonałej lokalizacji. Inwestycja już zakończona. Nowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji przylegająca bezpośrednio do ulicy.Bardzo blisko CENTRUM.Wokół pełna infrast...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

9 000 PLN (45 zł/m2)

2
-
200 m2
2024
14249512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Powierzchnie handlowo - usługowe na wynajem 5167 14249512 UWAGA!!!Budynek o przeznaczeniu handlowym z nastawieniem na utworzenie lokalnego centrum handlu z wyposażeniem mieszkań i domów, oczywiście nie wyłączając innego rodzaju działalności. Oferowana powierzchnia to 764,0 m2 znajdująca się na parterze z dw...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

29 032 PLN (38 zł/m2)

11
-
764 m2
-
15883955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w dobrej lokalizacji. 27687025 15883955 Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni 24,0 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze zadbanego obiektu w rejonie strefy Łucznik Park.Przed budynkiem utwardzony plac z bezpłatnymi miejscami parkingowymi. Obiekt czysty, zadbany, niewymagający żadnych...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

960 PLN (40 zł/m2)

11
-
24 m2
-
11553255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
lokal biurowy/usługowy 35 m2 w centrum 4494 11553255 UWAGA!!!!Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 25,0 m2 na drugim piętrze w dwupiętrowym zabytkowym budynku w ścisłym centrum miasta. Bardzo korzystna lokalizacja.Lokal składa się z jednego pokoju z oddzielonym ścianką działową mie...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 500 PLN (60 zł/m2)

1
-
25 m2
1918