• Nieruchomości komercyjne
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego

Znalezionych ofert: 14 363

15589079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21950506 15589079 Polecam Ofertę najmu lokalu przestrzeni do zdjęć - studio fotograficzne o pow. 77 m2 przy ul. Wodna 6 w Gruszczynie gm Swarzędz. DODATKOWE INFORMACJE: Cena podana jest za jeden dzień najmu. ...

Gruszczyn (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 200 PLN (16 zł/m2)

1
-
77 m2
-
15711527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24405267 15711527 Dzień dobry, Sprzedam miejsce parkingowe nr 5 w nowoczesnym garażu podziemnym przyul. Gilewskiego 10 w Siemiatyczach. Najważniejsze informacje: - własność - akt notarialny ( zalożona ...

Siemiatycze (Podlaskie, gm. Siemiatycze)

33 000 PLN (2 063 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15876976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27559690 15876976 Polecam, do wynajęcia powierzchnię produkcyjno-usługowo-magazynową wraz z placem w miejscowości Bogucin przy ul. Gnieżnienskiej, trasa Gniezno-Poznań. Oferta dotyczy powierzchni produkcyjno-usługowo-magazynowej z placem, ...

Bogucin (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

4 500 PLN (26 zł/m2)

7
1
170 m2
-
15715662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24497879 15715662 garaż (samodzielny lokal niemieszkalny) o powierzchni 18,59 m2 zlokalizowany w Zabrzu przy ul. Lelewela 1 wraz z udziałem wynoszącym 0,0606 w prawie własności działki gruntu oznaczonej numerem geodezyjnym 49556 o powierzchni 2 506 m2. ...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

45 000 PLN (2 500 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15381391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 17274483 15381391 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa własności garażu nr 6 o pow. użytk. 15,81 m2 położonego w Wodzisławiu Śląskim (p...

Wodzisław Śląski (Śląskie, gm. Wodzisław Śląski)

28 000 PLN (1 867 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15888111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27802099 15888111 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Funkcjonalna hala magazynowo-przemysłowa o powierzchni 1760 m² z dodatkowym budynkiem usługowo-handlowym, zlokalizowana w atrakcyjnej części Poznania Podolany, przy ulicy Obornickiej. Idealna...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 000 000 PLN (4 545 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15887558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785468 15887558 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestr...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

46 000 PLN (26 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15873997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27517888 15873997 Lokal biurowy do wynajęcia świetna lokalizacja!Szukasz idealnego miejsca na swoje biuro? Mamy coś dla Ciebie! Szczegóły lokalu: Powierzchnia: 33 m² (biurowa) 2 piętro + winda Oddzielne, ogólnodostępne WC oraz pomieszczenie socjalne Duże okna z wid...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

1 533 PLN (46 zł/m2)

11
-
33 m2
2014
15790583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25970846 15790583 Atrakcyjna oferta sprzedaży funkcjonujący Hotel w PoznaniuPrzedstawiamy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną nowoczesny, w pełni działający Hostel położony w doskonale skomunikowanej części Poznania. Obiekt powstał w wyniku kompleksowej przebudowy p...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

39 500 000 PLN (5 612 zł/m2)

11
-
7038 m2
1974
15861563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27208039 15861563 Wyjątkowy lokal premium Wilanów Top lokalizacja przy rondzieTo nie jest zwykły lokal – to przestrzeń, która buduje markę.Oferujemy na wynajem prestiżowy lokal usługowy o powierzchni 185,39m², położony w jednej z najbardziej ekskl...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 400 PLN (181 zł/m2)

5
-
185 m2
2010
15723731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24637677 15723731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedmiotem sprzedaży jest przypadająca Zygmuntowi Wołek w upadłości nieruchomość lokalowa, to jest lokal niemieszkalny numer 5 położony na pierwszej kondygnacji nadziemnej w budynku wielorodzinnym w Krako...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

57 600 PLN (2 880 zł/m2)

1
-
20 m2
-
15863877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257568 15863877 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.260 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 940 PLN (69 zł/m2)

5
-
260 m2
2015