• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne

Znalezionych ofert: 14 391

15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15677086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam lokal mieszkalny biurowy 23785066 15677086 Sprzedam lokal w ścisłym centrum Łodzi z 4 miejscami parkingowymi ,sklimstyzowany z przeznaczeniem na biuro, gabinet, kancelarie ...

Łódź (Łódź-Śródmieście), Wólczańska

1 110 000 PLN (5 722 zł/m2)

6
-
194 m2
-
15657119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam Lokal Usługowo-Handlowy 23424740 15657119 Sprzedam lokal handlowo- usługowy w Śródmieściu Katowic . Wejście bezpośrednio z ulicy, duża witryna i możliwość dowolnej aranżacji. Możliwość podziału na dwa mniejsze lokale .Wnętrze jak na zdjęciach. Zapraszam do kontaktu tel. 504264474 ...

Katowice (Śródmieście), ul. Stanisława Fliegera 5

770 000 PLN (8 131 zł/m2)

5
-
94.7 m2
-
15853730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo-usługowy na wynajem 47m2 Ursynów 27055798 15853730 Biuro Nieruchomości Mościcki prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 47 m². Nieruchomość znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów, przy ul. Benedykta Polaka, w kameralnym budynku o charakterze biurowo-usługowym.LOK...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15790583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25970846 15790583 Atrakcyjna oferta sprzedaży funkcjonujący Hotel w PoznaniuPrzedstawiamy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną nowoczesny, w pełni działający Hostel położony w doskonale skomunikowanej części Poznania. Obiekt powstał w wyniku kompleksowej przebudowy p...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

39 500 000 PLN (5 612 zł/m2)

11
-
7038 m2
1974
15848839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949053 15848839 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 350 PLN (69 zł/m2)

11
-
19.5 m2
1990
10258954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 78342 10258954 Lokal położony około 50 metrów od głównej drogi przy akademikach oraz kompleksie handlowym. Bardzo dobra komunikacja miejska - linie autobusowe. Lokal o bardzo dobry standardzie. Przez ostatnie sześć lat prowadzona działalność biurowa, wcześniej był ...

Szczecin (Arkońskie-niemierzyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

328 000 PLN (16 000 zł/m2)

1
-
20.5 m2
1995
15893978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922682 15893978 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna mieszcząca dla 6- 8 osób, w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

180 PLN (13 zł/m2)

1
-
14 m2
2004
15893885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922279 15893885 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 PLN (153 zł/m2)

1
-
8 m2
2018
15893879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922278 15893879 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 36 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 920 PLN (309 zł/m2)

1
-
142 m2
2018
15893873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922277 15893873 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji do N...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 940 PLN (308 zł/m2)

1
-
107 m2
2018
15893914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922275 15893914 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 11 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 420 PLN (327 zł/m2)

1
-
41 m2
2018