• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne

Znalezionych ofert: 14 370

15890052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867783 15890052 Warszawa - Do wynajęcia: 8-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 200 PLN (367 zł/m2)

1
-
36 m2
2000
15890041 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867781 15890041 Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (364 zł/m2)

1
-
22 m2
2008
15890071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867779 15890071 Warszawa - Do wynajęcia: 2-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (356 zł/m2)

1
-
9 m2
2008
15890051 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867775 15890051 30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące----------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 14-16 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach Centrum Handlowego Reduta,poleca Agencj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 000 PLN (333 zł/m2)

11
-
72 m2
1996
15886728 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27766007 15886728 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o powierzchni 412 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowiz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 629 PLN (69 zł/m2)

12
-
412 m2
2008
15879317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612886 15879317 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 632 m2 w Centrum Warszawy, na 17 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko Dworca Gdańskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

59 061 PLN (93 zł/m2)

1
-
632 m2
2008
15869243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27404687 15869243 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.220m2 na 2 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 706 PLN (62 zł/m2)

11
-
220 m2
2015
15836987 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724132 15836987 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1108 m2 na parterze, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 029 PLN (62 zł/m2)

11
-
1108 m2
2015
15836983 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26724125 15836983 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1792 m2 na 3 piętrze , w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Domaniewskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

111 643 PLN (62 zł/m2)

11
-
1792 m2
2015
15836944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26723636 15836944 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 831 m2 na9 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

77 660 PLN (93 zł/m2)

1
-
831 m2
2008
15887631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788560 15887631 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 4 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (210 zł/m2)

1
-
21 m2
2008
15872350 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491131 15872350 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 661m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Zielnej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

74 440 PLN (113 zł/m2)

1
-
661 m2
2008