• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 172

15870759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27438632 15870759 Do wynajęcia hale produkcyjno-magazynowe o łącznej powierzchni 506,1 m2, składające się z 4 dużych pomieszczeń połączonych ze sobą (155,5+163+108,6+79), 2 łazienek, biura oraz pomieszczenia gospodarczego. Możliwość dostosowania metrażu oraz łączenia...

Częstochowa (Ostatni grosz) (Śląskie, gm. Częstochowa)

7 591 PLN (15 zł/m2)

11
-
506 m2
-
15841637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26792560 15841637 Do wynajęcia powierzchnia biurowa znajdująca się na I piętrze, o łącznej powierzchni 219 m2 składająca się z 9 pokoi, 2 łazienek, prysznica i kuchni. Możliwość dostosowania lokali do potrzeb klienta (malowania, łączenie lub dzielenie pomieszczeń) ...

Częstochowa (Ostatni grosz) (Śląskie, gm. Częstochowa)

5 256 PLN (24 zł/m2)

11
-
219 m2
-
15887626 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788562 15887626 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 139,12 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 434 PLN (75 zł/m2)

2
-
139 m2
2003
15887624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788561 15887624 Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizj...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 250 PLN (393 zł/m2)

1
-
21 m2
1996
15887606 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27787868 15887606 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.255,20 m2 na antresoli w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 000 PLN (82 zł/m2)

7
-
255 m2
1960
15887627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788564 15887627 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na 6 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowizji od...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

399 PLN (133 zł/m2)

1
-
3 m2
2007
15887630 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788567 15887630 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 9 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 100 PLN (340 zł/m2)

1
-
15 m2
2007
15887629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788565 15887629 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 6 piętrze w biurowcu w Centrum Warszawy niedaleko Dworca Centralnego PKP, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (400 zł/m2)

1
-
17 m2
2007
15887625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27788563 15887625 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,88 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 916 PLN (77 zł/m2)

2
-
38 m2
2003
15887564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27786563 15887564 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.33,50 m2 na 2 piętrze w biurowcu, w samym centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Ni...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 350 PLN (102 zł/m2)

2
-
33 m2
1960
15882186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27658148 15882186 blisko stacji Metro Świętokrzyska--------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25,70 m2 na 1 piętrze budynku biurowego, w samym centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Proper...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 PLN (103 zł/m2)

1
-
25 m2
1960
15887607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27787870 15887607 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobiera...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 PLN (100 zł/m2)

1
-
16 m2
1960