• Nieruchomości komercyjne
 

Lokale komercyjne lokale usługowe na wynajem

Znalezionych ofert: 3 177

15189603 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
KULTOWA SZKOŁA na wynajem 12097121 15189603 Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę która pojawiła się w wachlarzu naszych ofert  - perełka i kultowy punkt na mapie Kielc - budynek po Wyższej Szkole Handlowej.Budynek o powierzchni  całkowitej około 5500 m2 poleca się do wy...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

192 500 PLN (35 zł/m2)

11
-
5500 m2
1996
15605267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowy, prestiżowy lokal w świetnej lokalizacji! 22303303 15605267 Lokale pod różnorodne przeznaczenie - biuro, usługi (np. medyczne!), handel i inne!Dostępna powierzchnia do wynajęcia: 380m2Istnieje możliwość wydzielenia osobnych lokali oraz wynajęcia części oferowanej powierzchni.Lokal znajduje się na pierwszym pi...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 000 PLN (63 zł/m2)

11
-
380 m2
-
15365143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16898151 15365143 Dwupoziomowy lokal użytkowy - parter i wysokie przyziemie z oknami. Aktualnie powierzchnia podzielona na 15 dużych pokoi, plus łazienki z 7 kabinami prysznicowymi, 7 osobnych WC, pomieszczenie kuchenne, pomieszczenia gospodarcze. Budynek murowany, o...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 000 PLN (50 zł/m2)

11
-
660 m2
1950
15123825 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10383487 15123825 Do wynajęcia lokal na 2 piętrze o powierzchni 580 m2 w ścisłym Centrum. Wejście do lokalu z klatki schodowej z windą. Na podłodze wykładzina. Lokal może być przeznaczony pod działalność: handlową, usługową, biurową. Bardzo dobra lokalizacja. Do l...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

15 660 PLN (27 zł/m2)

11
-
580 m2
-
15060168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8566370 15060168 Do wynajęcia 2 piętra domu wolnostojącego, zlokalizowanego na osiedlu KSM o łącznej powierzchni całkowitej około 280 m2. Możliwość najmu tylko do prowadzenia działalności gospodarczej. Wynajmowana powierzchnia składa się łącznie z 11 pomieszczeń (o...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
280 m2
1993
15511785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20146295 15511785 Do wynajęcia lokal o powierzchni 105 m2 zlokalizowany na I piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Lokal składa się z: komunikacji z miejscem na recepcjępoczekalnię, 3 pomieszczeń, pomieszczenia socjalnego oraz łazienki. Lokal wyposażony w wenty...

Kielce (Pod telegrafem) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

4 310 PLN (41 zł/m2)

11
-
105 m2
2019
15507827 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20107102 15507827 Do wynajęcia lokal o powierzchni 115,8 m2 zlokalizowany na parterze trzypiętrowego bloku (nowe budownictwo) przy ulicy Chęcińskiej w Kielcach. Lokal składa się z komunikacji, WC, pokoju socjalnego oraz 10 pomieszczeń. Posiada 2 wejścia bezpośredni...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 300 PLN (46 zł/m2)

11
-
115 m2
-
15659381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23446539 15659381 Do wynajęcia od zaraz, lokal usługowy o pow. 98m 2 , na pierwszym piętrze, w budynku leżącym bezpośrednio przy ul. Białołęckiej (z wejściem od jej strony) - jednej z głównych arterii komunikacyjnych w tej części Warszawy. Do zaadopotowania pod różn...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 PLN (56 zł/m2)

11
-
98 m2
2010
15670632 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23655042 15670632 Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 50m2 na 1 piętrze. Idealny na biuro lub niekłopotliwe usługi. Lokal znajduje się bezpośrednio przy ul. Radzymińskiej w dobrze wyeksponowanym budynku. Dogodny dojazd samochodem oraz komunikacją miejską. Przed budy...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (80 zł/m2)

11
-
50 m2
-
15667023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23591230 15667023 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowoczesny lokal z klimatyzacja usługowy na parterze o powierzchni 77 m2.Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Mieszka I w Rzeszowie. Lokal sprawdzi się pod działalność: atelier, biuro ni...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

5 313 PLN (69 zł/m2)

11
-
77 m2
-
15667028 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23591167 15667028 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal na parterze o powierzchni 16 m2 zlokalizowany w centrum Rzeszowa. Nieruchomość sprawdzi się pod małą działalność handlowo-usługową. Lokal dostępny od zaraz.&nbsp...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

1 000 PLN (63 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15666400 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Sala 23587570 15666400 Na wynajem sala znajdująca się w miejscowości Pęgów tuż przy Głównej ulicy.Lokal idealnie będzie się nadawał jako:- produkcja cateringu- niewielki magazyn- małą produkcje- biuro- różnego rodzaju usługi- handel internetowyW skład sali wchodzi:- sala 1...

Pęgów (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

2 500 PLN (17 zł/m2)

11
-
150 m2
-