• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 162

15887372 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27782651 15887372 Do wynajęcie gotowa powierzchnia biurowa dostępna od zaraz. Możliwość powiększenie biura do 340 m2. W budynku dostępne są również większe modułu na innych piętrach - całe piętra: 880m2 lub 1330m2, które zostały zaaranżowane w różnym układzie (głównie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 875 PLN (117 zł/m2)

11
-
280 m2
2016
15877693 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27577606 15877693 Do podnajęcie do 30.05.2030, wykończona w wysokim standardzie i umeblowana powierzchnia biurowa - całe piętro. (dodatkowa opłata za meble 2 EURm2).Budynek:Jeden z najwyższych biurowców na Woli i w rejonie Ronda Daszyńskiego. Położony jest bezpośredni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

182 350 PLN (120 zł/m2)

11
-
1522 m2
2020
15841301 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26788370 15841301 Otwarta powierzchnia na parterze w budynku biurowym.Lokal składa się z:otwartego pomieszczenia około 150mkw,zaplecze z dostępem do wodymoże być dostępny magazyn na -1 (schody)WC dla najemców na parterze.1. Opcja: 200 mkw (netto) x 65 pln (czynsz wraz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
200 m2
1959
15841285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26788352 15841285 Do wynajęcie gotowe powierzchnie biurowe dostępne od zaraz. Oferowana powierzchnia z dużym prywatnym (prawie 300m2) tarasem, z którego jest pięknym widokiem na miasto. Dostępne powierzchnie biurowe na innych piętrach - całe piętra: 880m2 lub 1330m2, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

225 242 PLN (113 zł/m2)

11
-
2000 m2
2016
15887175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27778999 15887175 Do wynajęcie powierzchnia biurowa obecnie podzielona na (rzut): recepcję, 4 gabinety, open space, salka konferencyjna, aneks kuchenny. Możliwość zmiany aranżacji wedle wytycznych klienta. Zdjęcia przedstawiają powierzchnię przed wprowadzeniem się obe...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 307 PLN (93 zł/m2)

11
-
228 m2
1996
15628416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22805574 15628416 *zdjęcia należą do właściciela oferty Do wynajęcia lokal z możliwością zamieszkania przy ul. Stanisława Mitery, Podgórze, Kraków Oferuję do wynajęcia lokal 45 m2 w zlokalizowany pobliżu Ronda Matecznego przy u...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
45 m2
2007
15852719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27039492 15852719 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy Rozkład lokalu: lokal położony jest na 1 piętrze budynku wolnostojącego. !!! Własny pa...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (57 zł/m2)

11
-
56 m2
1970
15771059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25569610 15771059 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy usługowy biurowy magazynowy gastronomiczny Lokal znajduje się w głównym ciągu komunikacyjnym o bardzo dużym ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

20 580 PLN (60 zł/m2)

11
-
343 m2
2015
15871938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27480857 15871938 *zdjęcia należą do właściciela oferty Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, lokal handlowy usługowy biurowy magazynowy - pod dowolną działalność. Lokal jest całkowicie nowy, nie wymaga nakładów finansowych. Rozkład lokalu: ...

Liszki (Liszki) (Małopolskie, gm. Liszki)

5 500 PLN (21 zł/m2)

11
-
260 m2
2020
15787482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25928965 15787482 Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 128 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na pierwszym pięt...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

8 300 PLN (65 zł/m2)

11
-
128 m2
-
15787419 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25927330 15787419 Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 13 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremont...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 200 PLN (92 zł/m2)

11
-
13 m2
-
15787418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25927328 15787418 Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł 20 m2 - 1400 zł 128 m2 - 8300 zł Na wynajem lokal o powierzchni 40 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na pierwszym pięt...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 500 PLN (63 zł/m2)

11
-
40 m2
-