• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław

Znalezionych ofert: 471

15738685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24911093 15738685 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocław Krzyki Księże Małe. Nieruchomo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 547 PLN (21 zł/m2)

11
-
407 m2
-
15613869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22485945 15613869 Apartament przystosowany dla firmy pod lekką działalność biurową. Idealny pod działalność księgową, marketingową etc. Bestate Nieruchomości oferuje do wynajmu przestrzenny i pomysłowo zaaranżowany lokal o powierzchni 45 m.kw, usytuowany na piątym ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (56 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15613945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22485962 15613945 W ofercie posiadamy lokale o różnych powierzchniach od 15 do 460 m. kw . Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokal użytkowy usytuowany...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 PLN (37 zł/m2)

11
-
27 m2
-
15614039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22485973 15614039 W ofercie posiadamy lokale o różnych powierzchniach (od 15 do 460 m. kw) oraz cenach najmu. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania większej ilości szczegółów. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokal ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 140 PLN (36 zł/m2)

11
-
59 m2
-
15613991 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22485952 15613991 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu biura open space + gabinety usytuowane na piątym piętrze, o powierzchni użytkowej 459 m.kw w centrum miasta przy ulicy Legnickiej. Nieruchomość i lokalizacja idealne do prowadzenia działalności usług...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

29 572 PLN (64 zł/m2)

11
-
459 m2
-
15859580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27169384 15859580 LUKSUSOWE BIURO Z TARASEM NA KRZYKACH W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 240 m², usytuowany na 4. piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej (winda) na wrocławskich Krzykach, w pobliżu centrum mia...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

11 760 PLN (49 zł/m2)

11
-
240 m2
-
15891335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27894899 15891335 HALA MAGAZYNOWA Z RAMPĄ - WYNAJEM Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni ok. 100 m². Obiekt murowany, o wysokości od 5,12 m do 5,70 m, nieogrzewany. Parametry hali: brama rozładunkowa z poziomu rampy: szer. 3,24 m, wys. 2,78 m ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (32 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15853349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27047996 15853349 BIURO DO WYNAJĘCIA - DOSKONAŁA LOKALIZACJA, PARKING Dzielnica Fabryczna - blisko centrum okolice FATu Do wynajęcia biuro o łącznej powierzchni 114 m² , stanowiące całkowicie samodzielny, zamykany moduł . Lokal składa się z 5 poko...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 517 PLN (57 zł/m2)

11
-
149 m2
-
15892440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898765 15892440 BIURO 2 POKOJOWE NA KRZYKACH BLISKO SKY TOWER !!! Lokal biurowy o pow. 32,75 m2 - podzielony na 2 pokoje z zadaszonym balkonem położony na 2 piętrze kamienicy biurowej w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach w pobliżu Centrum. Lokal jest p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 965 PLN (60 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15889873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862712 15889873 LOKALE handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48.W obiekcie od wielu lat działa Biedronka i Rossmann. Zostały jeszcze wolne lokale z dużymi witrynami na parterze o powierz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

60 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
600 m2
2022
15883802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675847 15883802 MIEJSCA PARKINGOWE, boczna ul. Ślężnej. Do wynajęcia dwa miejsca parkingowe na parkingu podziemnym w budynku ul. Brossa 1a-c. Przy samej windzie klatki schodowej B nr 49 i 50. Cena za każde miejsce 300 zł za miesiąc. Bez prowizji. BN Open House, tel:...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

300 PLN (15 zł/m2)

11
-
20 m2
2020
15848580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26944398 15848580 Opiekun oferty:Kacper Walkowicz602 101 602LOKALIZACJA:Ołtaszyn to osiedle z przewagą nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej i szeregowej, zamieszkałe głównie przez rodziny oraz osoby aktywne zawodowo. To idealne zaplecze dla usług takich jak: kancelarie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
-
37 m2
2022