• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 142

15888970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27836559 15888970 DO WYNAJĘCIA - HALA MAGAZYNOWA Z MOŻLIWOŚCIĄ DOJAZDU TIRA OK. 310 m² TEREN PRZEMYSŁOWY Na wynajem funkcjonalna hala magazynowa o powierzchni ok. 310 m² , zlokalizowana na terenie przemysłowym we Wrocławiu. Obiekt idealnie spr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 440 PLN (24 zł/m2)

11
-
310 m2
-
15815231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27392324 15815231 DO WYNAJĘCIA - HALA MAGAZYNOWA Z MOŻLIWOŚCIĄ PODJAZDU TIREM 225 m² TEREN PRZEMYSŁOWY Na wynajem funkcjonalna hala magazynowa o powierzchni ok. 225 m², zlokalizowana na terenie przemysłowym we Wrocławiu. Obiekt idealnie sp...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 175 PLN (23 zł/m2)

11
-
225 m2
-
15830274 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26667128 15830274 DO WYNAJĘCIA - FUNKCJONALNY OBIEKT PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY o łącznej powierzchni ok. 1850 m², idealny dla firm poszukujących przestrzeni z doskonałą logistyką, wygodnym zapleczem i świetną lokalizacją! Nieruchomość składa się z obszernej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

50 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
1850 m2
-
15877335 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567564 15877335 Do wynajęcia trzypokojowy moduł biurowy o powierzchni całkowitej 72 m2. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w nowoczesnym biurowcu. Odległość od Centrum miasta ok. 2 -3 km, blisko obwodnicy Śródmiejskiej ( ok. FAT ) Nieruchomość ba...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (60 zł/m2)

11
-
72 m2
-
15029522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 7431271 15029522 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ 22 M2 Z KLIMATYZACJĄORAZ DOSTĘPNYMI MIEJSCAMI POSTOJOWYMI (DODATKOWO PŁATNE)ul. Aleksandra Ostrowskiego WrocławBudynek po remoncie, z windą , toalety na piętrze, pokój socjalny wyposażony. W cenie regularne sprząta...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 716 PLN (78 zł/m2)

1
-
22 m2
2005
14824109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20471 14824109 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego.W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Oferta dotyczy lokalu na trzecim piętrze o powierzchni 22 m2.Budynek po remon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 716 PLN (78 zł/m2)

1
-
22 m2
2005
15768504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25547053 15768504 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na wynajem przestronna klinika o powierzchni 262,50 m2 + powierzchnia wspólna 39,40 m2 (łącznie 302 m2).Istnieje możliwość powiększenia o salę 71,50 m2Do ceny należy doliczyć:- udział w częściach wspó...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

14 437 PLN (55 zł/m2)

11
-
262 m2
-
15675627 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23754526 15675627 Polecam gabinety medyczne do wynajęcia w placówce medycznej przy ulicy Żelaznej.Opiekun oferty:Justyna AdamiakPośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602***Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości***Opis nieruchomości:Do wy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 500 PLN (71 zł/m2)

3
-
78 m2
1930
15656473 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23412558 15656473 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 19,50 m2. Do ceny należy doliczyć:- 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych- 23,30 zł netto za opłaty eksploatacyjne- w cenę najmu wliczone jest sprząta...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 028 PLN (54 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15765912 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25491535 15765912 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Polecam do wynajęcia halę magazynową na antresoli o powierzchni 900 m2 w świetnej lokalizacji na terenie kompleksu bankietowo konferencyjnego...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 000 PLN (18 zł/m2)

11
-
900 m2
-
15286339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14770941 15286339 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 21,4 m2. Do ceny należy doliczyć:- 20% powierzchni za udział w częściach wspólnych- 23,30 zł netto za opłaty eksploatacyjne- w cenę najmu wliczone jest sprzątan...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 128 PLN (54 zł/m2)

1
-
21 m2
-
14998927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6534673 14998927 Nowoczesne biuro LegnickaAGENT PROWADZĄCY:PAWEŁ GRZESIKTel: 602 101 602***WOLNE OD ZARAZ***Reprezentacyjny biurowiec klasy A z ekspozycją na ulicę legnicką. Posiada piękny hol z poczekalnią i portierem. W biurowcu znajdziemy dużo udogodnień, zaplecze...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 150 PLN (50 zł/m2)

3
-
83 m2
-