• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wola Krzysztoporska Niecała

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Niecała i Krzysztoporska

Znaleźliśmy 687 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne - Wola

15848243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935159 15848243 Lokal uługowy 145 m2 na parterze budynku mieszkalnego po byłym przedszkolu. Idealny na sklep, gastronomię, salę zabaw. Witryny na calej długości. Ogólnodostępne miejsca parkingowe przed lokalem.Wynajem z VAT, czynsz do wspólnoty.Zamieszczona oferta n...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (68 zł/m2)

11
-
145 m2
-
14176169 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105034 14176169 Nowoczesny budynek biurowy, który oferuje do wynajęcia jedno piętro (pierwsze) o powierzchni 140 m2, spełniającej najwyższe standardy. Nowoczesny charakter zabudowy podkreśla zestawienie ostrych brył metalu z miękkimi łukami i zaokrągleniami elewacji...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 716 PLN (77 zł/m2)

11
-
140 m2
-
14176180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105021 14176180 Nowoczesny budynek biurowy, który oferuje do wynajęcia jedno piętro (pierwsze) o powierzchni 180 m2, spełniającej najwyższe standardy. Nowoczesny charakter zabudowy podkreśla zestawienie ostrych brył metalu z miękkimi łukami i zaokrągleniami elewacji...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 777 PLN (77 zł/m2)

11
-
180 m2
-
14110464 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103561 14110464 Dowolne powierzchnie handlowo-usługowo-biurowe na Woli !!!Obiekt zlokalizowany będzie w Dzielnicy Wola, z komunikacją , wśród gęstej zabudowy mieszkaniowej jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Warszawy.Lokalizacja nieruchomości ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 800 PLN (100 zł/m2)

11
-
68 m2
-
13104291 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87134 13104291 Do wynajęcia biuro usytuowane na warszawskiej Woli. Powierzchnia biura to 200 m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Budynek wyposażony w windę. Na parterze znaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (62 zł/m2)

11
-
200 m2
-
13102166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 87088 13102166 Do wynajęcia biuro 17 m.kw. usytuowane na warszawskiej Woli. . Powierzchnie biur od 11 m.kw. do 200 m2 . Powierzchnia może być dowolnie zaaranżowana. Oprócz oferowanej powierzchni możliwe są dowolne inne powierzchnie biurowe.. Budynek wyposażony w w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 024 PLN (60 zł/m2)

11
-
17.07 m2
-
15890080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27867813 15890080 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241 m2 na 9 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )------------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 984 PLN (108 zł/m2)

11
-
241 m2
2015
15872346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27491123 15872346 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1548 m2 na3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

185 465 PLN (120 zł/m2)

4
-
1548 m2
2001
15889945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27864956 15889945 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,06 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 116 PLN (78 zł/m2)

2
-
104 m2
-
15889049 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27842218 15889049 internet wliczony w czynsz---------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 173,32 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach stacji metra Płocka.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 726 PLN (85 zł/m2)

7
-
173 m2
1999
15887948 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27797856 15887948 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1502,37 m2, na warszawskiej Woli, na 6 piętrze w nowoczesnym budynku biurowym niedaleko Ronda ONZ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

178 195 PLN (119 zł/m2)

11
-
1502 m2
2016
15887718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27791783 15887718 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1017 m2 na 7 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

104 785 PLN (103 zł/m2)

1
-
1017 m2
2010