• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wojcieszyn Sielska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wojcieszyn i Sielska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15894001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922707 15894001 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 4 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 200 PLN (443 zł/m2)

1
-
14 m2
2007
15893999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922705 15893999 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.452m2 na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 489 PLN (101 zł/m2)

6
-
452 m2
2007
15707454 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24322028 15707454 LOKALIZACJA 1 km do węzła A4 S1, szybki dojazd dla TIR‑ów i całej Górnośląsko‑Zagłębiowskiej Metropolii POWIERZCHNIA 1 867 m² w standardzie spożywczym (HACCP), Mroźnia 181 m² (‑18‑22 °C), kom...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

54 000 PLN (29 zł/m2)

11
-
1867 m2
-
15707452 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24322026 15707452 Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 255 m² na parterze, wyposażoną w mroźnię o temperaturze -18-22°C z możliwością szokowego zamrażania. Wysokość pomieszczeń (4,5 m) pozwala na elastyczne zagospodarowanie - zarówn...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

10 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
255 m2
-
15893924 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922310 15893924 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 14 osób, na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 800 PLN (446 zł/m2)

1
-
69 m2
2020
15893849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921539 15893849 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na 7 piętrze w nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu, niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 PLN (178 zł/m2)

1
-
5 m2
2002
15893843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921535 15893843 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 77 m2 na 3 piętrze eleganckiego biurowca przy ul. Domaniewskiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 620 PLN (60 zł/m2)

3
-
77 m2
2001
15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016
15861351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27204212 15861351 Do wynajęcia funkcjonalne lokale o przeznaczeniu biurowym, warsztatowym lub magazynowym, zlokalizowane w Mosinie przy ul. Śremskiej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie o charakterze przemysłowo-magazynowo-biurowym, z dogodnym d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 900 PLN (25 zł/m2)

5
1
117 m2
1990
15823025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26641670 15823025 Zapraszamy do wynajmu przestronnego, dwupoziomowego lokalu o powierzchni 350 m², usytuowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 80 m od płyty Starego Rynku, na skrzyżowaniu ul. Wielkiej, Szewskiej i Ślusarskiej. Opis lok...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 900 PLN (71 zł/m2)

5
4
350 m2
1900