• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15841101 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787814 15841101 Biuro składające się z 2 przechodnich pokoi.Doskonałe połączenie komunikacyjne, w pobliżu metro i autobusy.Budynek:Budynek biurowy po kapitalnym remoncie o 5 kondygnacjach.W pobliżu przystanki autobusowe i stacja METRA.Możliwość korzystania ze strzeż...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 988 PLN (83 zł/m2)

11
-
36 m2
1965
15807175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26363895 15807175 Lokal handlowo usługowy na parterze przy przystanku.Duża witryna po całej szerokości lokalu z wejściem z chodnika.Rozkład pomieszczeń:parter 47mkw,piwnica 41mkw.Ważna informacja: w czynszu zawarty jest koszt wody, ogrzewania, wywozu śmieci komunalnyc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 032 PLN (114 zł/m2)

11
-
88 m2
1930
15860927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokoje w kamienicy 27189832 15860927 Mieszkanie przy Parku Dreszera Stary Mokotów Prestiżowy adres na biuro lub siedzibę firmy.Do wynajęcia świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni idealnej  na cichą siedzibę firmy. Lokal znajduje się na niskim parterze w urokliwym domu przy ul. Tyn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 PLN (73 zł/m2)

2
-
41 m2
1936
15840964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787396 15840964 Powierzchnia handlowo usługowa z dużymi witrynami od ulicy, zapewniającymi doskonałą ekspozycję oraz naturalne doświetlenie wnętrza.Przestrzeń ustawna, z możliwością dowolnej aranżacji według potrzeb najemcy.Lokal usytuowany 3 min spacerem od metra K...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 560 PLN (80 zł/m2)

1
-
157 m2
1965
15328750 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15948787 15328750 Bardzo atrakcyjna powierzchnia w nowoczesnym biurowcu przy stacji Metra Wilanowska na Mokotowie. Budynek posiada charakterystyczną elewację i jest doskonale widoczny. W biurowcu znajduje się kantyna, a także całodobowa recepcja i ochrona oraz parking...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 466 PLN (74 zł/m2)

11
-
465 m2
2006
15844334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 104 m² w prestiżowym biurowcu, Centrum 26831610 15844334 Do wynajęcia nowoczesne biuro w centrum - 104 m².Biurowiec jest częścią wielofunkcyjnego kompleksu Złote Tarasy oferującego idealne połączenie powierzchni biurowych oraz handlowo-rozrywkowych. Udogodnienia:Klimatyzacja i podnoszone podłogiPodwieszane...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 285 PLN (89 zł/m2)

11
-
104 m2
-
15876580 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27541363 15876580 Lokal użytkowy przy ul. Włodarzewskiej w Warszawie.Do wynajęcia funkcjonalny i nowoczesny lokal użytkowy, usytuowany na parterze budynku. Duże witryny zapewniają świetną ekspozycję oraz doskonałą widoczność, a także umożliwiają montaż podświetlanej r...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 312 PLN (80 zł/m2)

4
-
91 m2
2000
13894892 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2201748 13894892 Powierzchnie biurowe w biurowcu PRYZMAT na Pradze Południe. Hall recepcyjny, centralna klimatyzacja Możliwośc dostosowania powierzchni do potrzeb Najemcy. Koszt najmu - 48 PLNm2 netto + 23 PLN - opłata eksploatacyjnam2. Opłata za sprzątanie powierzc...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

365 650 PLN (71 zł/m2)

11
-
5150 m2
2003
15844155 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26821824 15844155 Funkcjonalny lokal użytkowy – ul. Włodarzewska w Warszawie.Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal użytkowy zlokalizowany na parterze budynku . Lokal posiada duże witryny zapewniające doskonałą widoczność oraz możliwość montażu podświetlan...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 312 PLN (80 zł/m2)

4
-
91 m2
2000
15876082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27529744 15876082 Do wynajęcia funkcjonalny obiekt biurowo-magazynowy, idealny dla firm logistycznych, produkcyjnych, handlowych lub usługowych poszukujących kompleksowej przestrzeni do prowadzenia działalności.Lokalizacja:ul. Nakielska 3, Warszawa Powierzchnia:część...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 001 PLN (36 zł/m2)

12
-
1238 m2
1983
15858071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27138372 15858071 Biuro 51m2 blisko Uniwersytetu Warszawskiego i Teatru Polskiego.Dwa pokoje z małym pomieszczeniem socjalnym i WC.Cena 95 złmkw. plus prąd wg zużycia.Dobry standard biurowy.Zapraszam na prezentację.Budynek:Kamienica z 1930r. położona blisko ul. Nowy Ś...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 845 PLN (95 zł/m2)

11
-
51 m2
1930
15841098 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787808 15841098 Samodzielny moduł na działalność edukacyjną.Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową (około 350m2) z przeznaczeniem na usługi edukacyjne. W załączeniu aktualny plan z układem pomieszczeń. Możliwość rearanżacji pod potrzeby nowego uzytkownika.W chw...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 490 PLN (58 zł/m2)

11
-
385 m2
1997