• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 874

15863116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27238862 15863116 Do wynajęcia wykończony lokal handlowy, usługowy, użytkowy, lub biurowy w budynku na dużym osiedlu.Lokal użytkowy w dużym ciągu pieszym, niedaleko od głównej ulicy Alei Polski Walczącej. W ostatnich latach dookoła wyrosło mnóstwo nowych budynków mies...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 480 PLN (90 zł/m2)

5
-
117 m2
2002
15776738 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716548 15776738 Biuro 1599 mkw (brutto.1843 mkw) na pierwszym piętrze.Oferta wynajmu przestronnej powierzchni biurowej w budynku o charakterze biurowo-usługowym, która zapewnia komfortową, funkcjonalną i bezpieczną przestrzeń do prowadzenia działalności biznesowej....

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

49 807 PLN (31 zł/m2)

11
-
1599 m2
2003
15857115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27114022 15857115 Powierzchnia z podziałem na gabinety.12 miejsc parkingowych w cenie.Budynek: Budynek biurowo-handlowy zlokalizowany przy ul. Mszczonowskiej 2, w samym sercu miasta. Budynek ten jest doskonałym miejscem do prowadzenia działalności biznesowej, oferując...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 934 PLN (34 zł/m2)

11
-
475 m2
2003
15882076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657168 15882076 Nowoczesna przestrzeń biurowa – 150 m²Oferujemy do wynajęcia komfortowy i dobrze zaplanowany moduł biurowy o powierzchni 150 m². Lokal został przygotowany z myślą o wygodzie pracy oraz sprawnym funkcjonowaniu zespołu.W skł...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 750 PLN (85 zł/m2)

11
-
150 m2
2001
15882079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657171 15882079 Lokal biurowy o powierzchni 101,80 mkw na I piętrze w centrum WarszawyAtrakcyjna lokalizacja z dostępem do wielu linii autobusowych, tramwajowych oraz stacji metra Centrum.Polecam.Budynek:Roma Office Center to 9-kondygnacyjny budynek klasy A, oferuj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 821 PLN (77 zł/m2)

11
-
102 m2
2000
15882078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657170 15882078 Powierzchnia biurowa znajduje się na 1 piętrze.Zdjęcia przedstawiają obecny stan lokalu.Właściciel posiada budżet na nową aranżację powierzchni dl przyszłego Najemcy.Po obejrzeniu powierzchni zostanie wysłana indywidalna oferta najmu.Zapraszam do kon...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

89 637 PLN (77 zł/m2)

11
-
1169 m2
2010
15876207 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27532899 15876207 Biuro do wynajęcia – samodzielny moduł 122 m²Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny i w pełni wydzielony moduł biurowy o powierzchni 122 m², idealny dla firm poszukujących komfortowej i dobrze zorganizowanej przestrzeni do pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 770 PLN (72 zł/m2)

11
-
122 m2
1998
15844012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26819820 15844012 Nowoczesne biuro na wynajem – funkcjonalna przestrzeń, wysoki standardSzukasz reprezentacyjnej przestrzeni dla swojej firmy? Oferujemy na wynajem nowoczesny moduł biurowy zaprojektowany z myślą o komforcie pracy i profesjonalnym wizerunku T...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 663 PLN (69 zł/m2)

11
-
283 m2
2004
15882001 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27654590 15882001 Moduł open space o powierzchni 174 m2Doskonale doświetlona przestrzeńWydzielona strefa socjalna (kuchnia , strefa relaksu)Łatwo można wydzielić salę konferencyjna , gabinet Blisko przystanek autobusowy i tramwajowy.W okolicy restauracje, kawiarnie, s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 009 PLN (77 zł/m2)

11
-
274 m2
1998
15879025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27605764 15879025 Do wynajęcie nieduży moduł biurowy podzielony na: recepcję, 2 salki konferencyjne, gabinet, pokój przejściowy prowadzący do dużego bardzo dobrze doświetlonego pomieszczenia z 4 oknami, schowekserwerownia. Kuchnia znajduje się na częściach wspólnych.B...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 687 PLN (114 zł/m2)

11
-
146 m2
2003
15841087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787787 15841087 Samodzielny moduł w budynku biurowym.Podział powierzchni:open space 136 mkw.;pokój 11 mkw.;pokój 25 mkw.;Na powierzchni wspólnej, dla kilku najemców - toalety i aneks kuchenny.Biuro gotowe do wejścia.Zapraszam na prezentację.Budynek:Roma Office Cente...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 415 PLN (77 zł/m2)

11
-
188 m2
2000
15840954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787378 15840954 Samodzielny moduł biurowy 186 m² – Mokotów, blisko lotniskaDo wynajęcia funkcjonalny, samodzielny moduł biurowy o powierzchni 186 m², zlokalizowany na warszawskim Mokotowie, w dogodnej odległości od Lotniska Chopina.Powier...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 816 PLN (74 zł/m2)

11
-
186 m2
1998