• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15877356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567676 15877356 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 195 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 318 PLN (68 zł/m2)

4
-
195 m2
2001
15877350 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567652 15877350 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 25,29 m, położony na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (okolice Al. Wilanowskiej).*** BRAK PROWIZJI ***Opis lokaluJeden ustawny pokój biurowy z wejściem z korytarza.Lokal narożny z doskonały...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 023 PLN (81 zł/m2)

1
-
25 m2
1993
15877332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27567572 15877332 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.70,01 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji o...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 600 PLN (80 zł/m2)

4
-
70 m2
2000
15881700 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644890 15881700 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.567 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

39 398 PLN (69 zł/m2)

11
-
567 m2
2002
15881698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27644888 15881698 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.350 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 321 PLN (69 zł/m2)

11
-
350 m2
2002
15881192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27625314 15881192 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 505,30 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

48 431 PLN (96 zł/m2)

11
-
505 m2
-
15881166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27624992 15881166 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 447 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach centrum handlowego Blue City.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 917 PLN (65 zł/m2)

1
-
447 m2
1996
15881153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27624775 15881153 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 208 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie, w okolicach centrum handlowego Blue City.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 457 PLN (65 zł/m2)

7
-
208 m2
1996
15881143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27624768 15881143 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 394 m2na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez p...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 546 PLN (62 zł/m2)

5
-
394 m2
2008
15879018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27605716 15879018 Warszawa - Do wynajęcia: lokal o pow.34,32 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego w Śródmieściu, w okolicach Placu Bankowego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 059 PLN (61 zł/m2)

1
-
34 m2
1920
15878879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27601997 15878879 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o pow. 857 m2 na parterze hali magazynowej na warszawskim Targówku, w okolicach ul. Zabranieckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 056 PLN (29 zł/m2)

1
-
857 m2
1970
15877764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27578481 15877764 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.1066 m2 na Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, niedaleko Galerii Mokotów, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

76 630 PLN (72 zł/m2)

11
-
1066 m2
2017