• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 869

15828284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628434 15828284 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1786,51 m2 do wynajęcia w Centrum, na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Al. Ujazdowskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

201 194 PLN (113 zł/m2)

11
-
1786 m2
2017
15828265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628431 15828265 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.419,82 m2 do wynajęcia w Centrum, na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Al. Ujazdowskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

222 587 PLN (113 zł/m2)

11
-
1976 m2
2017
15828263 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628415 15828263 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.840 m2 w na 5 piętrze biurowca w okolicach ul. Żelaznej na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -------------Bez prowizji od...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

74 473 PLN (89 zł/m2)

11
-
840 m2
2000
15827442 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628344 15827442 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.619 m2 na 2 pietrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWydzielony moduł ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 564 PLN (62 zł/m2)

12
-
619 m2
1998
15823038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627950 15823038 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.1500 m2 na 3 pietrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie,w OKOLICACH ul. Opaczewskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJINowoczesna p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

86 263 PLN (58 zł/m2)

11
-
1500 m2
2006
15820691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627872 15820691 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.120 m2 na parterze biurowca na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIPowierzchnia do aranżacji zgodnie z potrzebami...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 287 PLN (73 zł/m2)

11
-
45 m2
2010
15811521 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26436128 15811521 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIAtrakcyjny pokój bi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (391 zł/m2)

1
-
23 m2
2018
15724255 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24652642 15724255 Do wynajęcia umeblowane biuro o pow. 155 m2 dla 46 osób, w Śródmieściu (Warszawa), poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferujemy do wynajęcia lokal biurowy znajdujący sie na 4 piętrze biurowca w Śró...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

86 400 PLN (450 zł/m2)

1
-
192 m2
1996
15859701 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27175338 15859701 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.120,38 m2 do wynajęcia,na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy w okolicach Ronda ONZ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 797 PLN (98 zł/m2)

11
-
120 m2
1998
15859506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168471 15859506 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 600 PLN (533 zł/m2)

1
-
33 m2
2016
15859503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27168470 15859503 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 200 PLN (528 zł/m2)

1
-
25 m2
2016
15859023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27160953 15859023 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowizji od...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 139 PLN (52 zł/m2)

1
-
22 m2
1980