• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 865

15852141 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27025650 15852141 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.122 m2 na na poziomie parteru w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 631 PLN (22 zł/m2)

1
-
122 m2
-
15852143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27025649 15852143 Do wynajęcia: magazyn o pow.482 m2 na parterze hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Powierzchnia maga...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 394 PLN (22 zł/m2)

1
-
482 m2
-
15852116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27025352 15852116 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 645 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Naj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 545 PLN (55 zł/m2)

5
-
645 m2
1999
15847337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26906399 15847337 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 544 m2 na warszawskim Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Rakowieckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

49 534 PLN (91 zł/m2)

7
-
544 m2
2014
15847305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26905903 15847305 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1413 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

121 889 PLN (86 zł/m2)

11
-
1413 m2
2007
15846288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26879345 15846288 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 13 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIKameral...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 750 PLN (380 zł/m2)

2
-
23 m2
2020
15839412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26750480 15839412 Do wynajęcia: biuro o pow.16,84 m2na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------------------------------...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 PLN (66 zł/m2)

1
-
16 m2
1998
15838564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26733113 15838564 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.677,67 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 478 PLN (48 zł/m2)

11
-
677 m2
1999
15838674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26733054 15838674 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.710 m2 na 13 piętrze biurowca klasy A niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

76 558 PLN (108 zł/m2)

11
-
710 m2
2006
15830838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26679458 15830838 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.367,81 m2 do wynajęcia na warszawskiej Ochocie, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Opaczewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoff...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 794 PLN (65 zł/m2)

1
-
367 m2
2004
15828304 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628433 15828304 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.419,82 m2 do wynajęcia w Centrum, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Al. Ujazdowskich, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

47 277 PLN (113 zł/m2)

11
-
419 m2
2017
15823040 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627952 15823040 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.401 m2 na 4 pietrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie,w OKOLICACH ul. Opaczewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJINowoczesna p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 061 PLN (58 zł/m2)

11
-
401 m2
2006