• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 855

15868423 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27381018 15868423 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (429 zł/m2)

1
-
14 m2
2008
15867208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27339484 15867208 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na parterze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Kenigapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15866021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27308093 15866021 Warszawa - Do wynajęcia: wysokiej jakości lokal biurowy o pow. 299 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach stacji metra Racławickapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 060 PLN (67 zł/m2)

10
-
299 m2
2001
15864902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27277492 15864902 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 4 piętrze nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy, w okolicach ul. Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (462 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15862259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27222897 15862259 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 20 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

150 PLN (5 zł/m2)

1
-
31 m2
-
15861823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212935 15861823 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.486,88 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

24 498 PLN (50 zł/m2)

11
-
486 m2
2000
15861824 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27212928 15861824 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.327 m2 na warszawskich Włochach na 3 piętrze w kameralnym biurowcu niedaleko lotniska Okęcie i Al. Krakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffic...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 104 PLN (43 zł/m2)

11
-
327 m2
2004
15872053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27485156 15872053 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1164 m2 na 11 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji do Na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

139 458 PLN (120 zł/m2)

1
-
1164 m2
2022
15872022 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27484023 15872022 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 804 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w samym Centrum Warszawy, w okolicach Dworca Centralnego, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

96 327 PLN (120 zł/m2)

12
-
804 m2
2022
15869978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27413995 15869978 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.215,86 m2 na 2 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 306 PLN (43 zł/m2)

1
-
215 m2
1999
15869976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27413992 15869976 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.521,24 m2 na 1 piętrze budynku na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 481 PLN (43 zł/m2)

4
-
521 m2
1999
15869893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27411423 15869893 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (233 zł/m2)

1
-
30 m2
-