• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 855

15827410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628330 15827410 Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.705,39 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIWydzielony mod...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 946 PLN (62 zł/m2)

10
-
705 m2
1998
15823042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627953 15823042 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.3130 m2 na 4 pietrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie,w OKOLICACH ul. Opaczewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJINowoczesna ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

180 002 PLN (58 zł/m2)

11
-
3130 m2
2006
15823041 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627945 15823041 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.801 m2na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Opaczewskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJINowoczesna p...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 064 PLN (58 zł/m2)

11
-
801 m2
2006
15835641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26907363 15835641 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 442,15 m2 na 1 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

37 078 PLN (84 zł/m2)

1
-
442 m2
2013
15820698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627874 15820698 do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 261 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Kłobuckiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 073 PLN (73 zł/m2)

11
-
261 m2
2010
15876495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27538955 15876495 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (404 zł/m2)

1
-
23 m2
2007
15876401 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27536744 15876401 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.22 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Anielewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

594 PLN (27 zł/m2)

1
-
22 m2
1990
15876323 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535373 15876323 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.427 m2 na 19 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 973 PLN (101 zł/m2)

5
-
427 m2
2007
15876321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535371 15876321 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.452m2 na 13 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 489 PLN (101 zł/m2)

6
-
452 m2
2007
15876293 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27535221 15876293 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.666 m2 na 8 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w OKOLICACH Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

67 026 PLN (101 zł/m2)

3
-
666 m2
2007
15876288 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27534875 15876288 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.104 m2 na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu w Centrum Warszawy, w okolicach Al. Jana Pawła II, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 466 PLN (101 zł/m2)

3
-
104 m2
2007
15874955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27520816 15874955 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 6 piętrze nowoczesnym biurowca na warszawskim Śródmieściu ,w okolicach Dworca Gdańskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 720 PLN (266 zł/m2)

1
-
14 m2
2008