• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 141

15840997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787635 15840997 Do wynajęcia segment o powierzchni 225 m2 na zamkniętym osiedlu na Ursynowie.Segment to przyziemie, parter i dwa piętra do wykorzystania na cele biurowe i magazynowe.Przyziemie: garaż na 3 samochody ( można wykorzystać na magazyn ), WC, pomieszczenia...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (35 zł/m2)

11
-
225 m2
2000
15859465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27168078 15859465 Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy 142 mkw, na parterze, dobrze widoczny z wyeksponowanymi dwoma dużymi witrynami,o szerokości 2m, lokal posiada 2 wejścia, bezpośrednio od strony pasażu.Lokal mieści się w atrakcyjnym budynku mieszkalno-usługowym zl...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (88 zł/m2)

3
-
142 m2
2003
15884524 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706134 15884524 Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 191,40 mkw. ogrodzony zielonym ogródkiem, zaaranżowany z nonszalancją artystyczną i pomysłem. Lokal użytkowy do własnej adaptacji - obecnie: 2 łazienki z prysznicem, 6 pomieszczeń, lokal doświetlony oknami witr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (65 zł/m2)

6
-
191 m2
2003
15882566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27668843 15882566 Oferujemy Państwu niewielka przestrzeń 72m2 na parterze, wejscie z chodnika. Biuro składa się z dwóch pokoi (37 i 21 m2), kuchenki i własnej toalety. Plan w załączeniu.Budynek:Nowoczesny budynek biurowy klasy B+ położony na terenie kompleksu biurowo ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 357 PLN (74 zł/m2)

11
-
72 m2
2010
15887058 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27775060 15887058 Oferujemy Państwu niewielka przestrzeń 67,5m2 na 3 pietrze. Biuro składa się z 3 pokoi. Plan w załączeniu.Budynek:Nowoczesny budynek biurowy klasy B+ położony na terenie kompleksu biurowo - usługowego UBP. Powierzchnie w stanie deweloperskim są wyka...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 012 PLN (75 zł/m2)

11
-
67 m2
2010
15795566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26099526 15795566 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 35 m2 na parterze przy ul. Puławskiej obok stacji BP.Łączna kwota najmu (czynsz + koszty eksploatacji) - 3500 PLN netto.Budynek:Samodzielny budynek biurowy, usytuowany w pierwszej linii zabudowy przy ul. Puławskiej, ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 390 PLN (68 zł/m2)

11
-
35 m2
1995
15882559 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27668844 15882559 Do wynajęcia lokal parterowy z przeznaczeniem na usługi. Wcześniejszym użytkonikiem była kawiarnia. Obok kantyna.Budynek:Pierwszy budynek kompleksu biurowego Poleczki Business Park. Powierzchnie biurowe w stanie deweloperskim są wykańczane przez właś...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 524 PLN (73 zł/m2)

2
-
144 m2
2010
15865159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27289160 15865159 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne w budynku biurowym blisko stacji metra Stokłosy i Pasażu Ursynowskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

190 PLN (190 zł/m2)

1
-
1 m2
-
15872234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27488563 15872234 Nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 191 mkw. z ogródkiem, urządzony z lekką nonszalancją, ale zpięknym pomysłem. Lokal użytkowy do własnej adaptacji - obecnie: 2 łazienki z prysznicem, 6 pomieszczeń, lokal doświetlony oknami witrynowymi.Lokal pos...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 500 PLN (65 zł/m2)

6
-
191 m2
2003
15877446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27569729 15877446 Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 50 m2 w atrakcyjnej lokalizacji przy metrze Natolin.Lokal znajduje się na poziomie -1 w budynku handlowym tuż przy parkingu.Do lokalu prowadzą zadaszone oświetlone schody, nad którymi można umieścić ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
50 m2
2000
15881014 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27620663 15881014 Biuro gotowe do wynajęcia od zaraz.Układ biura:- otwarta powierzchnia,- strefa lounge,- aneks kuchenny,- WC.Nowoczesne wykończenie, duże okna, dostęp do światła dziennego, dogodna lokalizacja.Czynsz z kosztami eksploatacji wynosi około 15 200 pln net...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 076 PLN (67 zł/m2)

11
-
180 m2
2010
15882565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27668842 15882565 Biuro w układzie open space z meblami, gotowe do wprowadzenie się. Stan bardzo dobry. W kompleksie właściciel dysponuje też innymi powierzchniami od 65m2 do 1000m2. Jest możliwość dostosowania powierzchni do indywidualnych potrzeb użytkownika - wynaj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

34 203 PLN (73 zł/m2)

11
-
468 m2
2010