• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 82

15877415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27569701 15877415 Włochy - Do wynajęcia: biuro do pow. 56 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizj...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 505 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
1980
15877425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27569703 15877425 Warszawa - Do wynajęcia: biuro do pow. 13,60m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od Najemcy-------Na lokal składa...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15802954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 197 m², parter, duże witryny, ursus 26283235 15802954 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 197 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Lokal wyróżnia się wysokością 5,30 m, dając możliwość stworzenia antresoli lub efe...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 500 PLN (109 zł/m2)

1
-
197 m2
2025
15856412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27089780 15856412 Nowoczesny lokal biurowy zlokalizowany przy jednej z głównych arterii biznesowych Warszawy Aleje Jerozolimskie. Nieruchomość oferuje doskonałą ekspozycję, szybki dojazd do centrum miasta oraz wygodny dostęp do transportu publicznego i głównych tras ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (40 zł/m2)

2
-
200 m2
1997
15831489 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
wakacje czynszowe / witryny / promocyjna cena 26697172 15831489 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 168.37 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Najkorzystniejsze warunki wynajmu w tym budynku!Lokal wyróżnia się wysokością 5...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 999 PLN (101 zł/m2)

4
-
168 m2
2025
15806748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 3 pokoje, Ursus 26351699 15806748 Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 60 m², położony na 2 piętrze budynku. Atuty nieruchomości:- Doskonała lokalizacja - w pobliżu skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Ryżowej, zapewniająca świetną komunikację i łatwy dojazd...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 800 PLN (63 zł/m2)

3
-
60 m2
2008
15831490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
wakacje czynszowe / witryny / promocyjna cena 26697173 15831490 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 71,18 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Najkorzystniejsze warunki wynajmu w tym budynku!Szerokie, przeszklone witryny za...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (92 zł/m2)

2
-
71 m2
2023
15820875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Narożny lokal usługowy 165 m² z dużą witryną 26640419 15820875 Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 165,2 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji ROBYG w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa w Warszawa.Lokal narożny, wyróżniający się wysokością ok. 5,5 m, co daje m...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 400 PLN (112 zł/m2)

1
-
165 m2
2025
15484213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 60m2, 3 pokoje, ul. ryżowa - ursus 19590780 15484213 Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60 m² położony na 1 piętrze, jest możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej na parterze.Atuty nieruchomości:- Doskonała lokalizacja: Blisko skrzyżowania Al. Jerozolimskich i ul. Ryżowej, c...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 300 PLN (55 zł/m2)

3
-
60 m2
2008
14901770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 4358103 14901770 Galeria Gawra, Ursynów, lokal o powierzchni 34 m2, Do wynajęcia lokal użytkowy w Galerii Gwara o powierzchni 34 mkw, Wejście do lokalu bezpośrednio z partery, z pasażu handlowego. Możliwe także wejście z poziomu pierwszego piętra, gdzie mieszczą się...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 PLN (66 zł/m2)

11
-
34 m2
2003
15827216 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628241 15827216 Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal dostępny od ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15827339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26628238 15827339 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15 m2 na 3 piętrze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWZIJIOferow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 PLN (80 zł/m2)

1
-
15 m2
1980