• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 82

15540962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20849872 15540962 wynajmę powierzchnie 150 m2 piętro bez windy na Targówku przemyslowym teren chroniony niska cena 25zł netto dobry dojazd Lokal nadaje się na pracownię malarską ortaz również inną nie wymagającą windy okres najmu na razie na dwa lata oferta wynajmu pr...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 750 PLN (25 zł/m2)

11
-
150 m2
1970
10588450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15872 10588450 Wynajmę magazyn od 90m2,120m2,500m2 ogrzewane,170m2 ,125m2 nieogrzewane bardzo dobra lokalizacja ,ochrona duze drzwi,rózne ceny najmu ok. ul. Radzyminskiej,ew SULEJÓWEK magazyn 250m2 +biuro-mieszkanie 250m2 bez lakierni kazda działalność od zaraz, p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 600 PLN (28 zł/m2)

1
-
450 m2
2007
15890623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882665 15890623 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow.12 m2 na warszawskim Targówku Fabrycznym, w okolicach ul. Ks. Ziemowita,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy---------Lo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

552 PLN (46 zł/m2)

1
-
12 m2
1970
15863145 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo - handlowy ul. Radzymińska 27239401 15863145 Do wynajmu na: biuro, gabinet, usługi, na pierwszym piętrze (antresola) pasażu handlowego od strony ulicy Radzymińskiej przy stacji metra Trocka około 500m i 100m od przystanku autobusowego w stronę stacji metra Wileńska.Całość ma powierzchnię 74,4 m...

Warszawa (Targówek), Radzymińska

4 000 PLN (54 zł/m2)

4
-
74 m2
-
15747843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo - handlowy Zacisze 25099934 15747843 Do wynajęcia od zaraz przestronny lokal biurowy o pow. 100 m2 ( 1 piętro )  w niewielkim budynku w świetnej lokalizacji - na Targówku  niedaleko stacji Metro Zacisze. Lokal składa się z: - 3 przestronnych pomieszczeń, jedno z nich posiada balkon oraz...

Warszawa (Targówek), Marii Bohuszewiczówny

5 000 PLN (50 zł/m2)

3
-
100 m2
2000
15767006 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25517043 15767006 Do wynajęcia całe piętro kameralnego budynku biurowego.Podzielone jest na szereg gabinetów, 2 salki konferencyjne, kuchnię , 2 magazynki, serwerownię i pom. socjalneWysokość ok 2,71mDodatkowo możliwość wynajmu kilku miejsc parkingowychPowierzchnia ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 900 PLN (65 zł/m2)

11
-
460 m2
2002
15890625 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882666 15890625 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,50 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w OKOLICACH ul. ks. Ziemowita,poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizj...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 127 PLN (47 zł/m2)

1
-
24 m2
1970
15848230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935170 15848230 Do wynajęcia piętro w nowoczesnym budynku pod handel, usługi, gastronomię.Świetny punkt komunikacyjny.Parter 170 m2, duża narożna witryna, wysokość 3 m, 8 wejść.W okolicy wiele różnych usług i firm. Bardzo dobra lokalizacja przy przystankach autobus...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 975 PLN (75 zł/m2)

11
-
173 m2
2024
15887503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27784663 15887503 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość spełniającą wszystkie kryteria z przeznaczeniem na działalność biurowo-magazynową , warsztat czy lokal usługowy. NIERUCHOMOŚĆ:Łączna powierzchnia powierzchni biurowo- magazynowej to 825 m2. - Powie...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
825 m2
2003
15889387 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849846 15889387 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskim Targówku, w okolicach Ronda Żaba,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Be...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 145 PLN (55 zł/m2)

3
-
39 m2
1970
15888871 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831501 15888871 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.19 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Targówku ,w okolicach ul. ks. Ziemowita,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

874 PLN (46 zł/m2)

1
-
19 m2
1970
15888412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27813982 15888412 Nieduży lokal na parterze w świetnej lokalizacjiW lokalu nie mogą być prowadzone działalność gastronomiczna i salony gier.Lokal usytuowany przy skrzyżowaniu dwóch głównych ulic: Młodzieńczej i Radzymińskiej w Warszawie. Wejście od ulicy Kościerskiej....

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 PLN (78 zł/m2)

11
-
40 m2
1990