• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Praga-Północ

Znalezionych ofert: 182

15885805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27742376 15885805 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 17,66 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 024 PLN (60 zł/m2)

1
-
17 m2
1985
15840971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26787661 15840971 Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 49,37 mkw. położony na parterze nowoczesnego osiedla z parkingiem zewnętrznym.Możliwość parkowania bezpłatnego tuż przed budynkiem.Lokal idealny na: biuro, gabinet lekarski lub weterynaryjny, sklep, salon fryzj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (90 zł/m2)

1
-
49 m2
2025
15885682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27737953 15885682 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 320 PLN (349 zł/m2)

1
-
21 m2
2018
15885685 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27737956 15885685 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (305 zł/m2)

1
-
20 m2
2018
15881529 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27636406 15881529 Warszawa - Do wynajęcia: biurko w coworkingu na warszawskiej Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prowizji od...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 PLN (275 zł/m2)

1
-
4 m2
2018
15885598 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27734155 15885598 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow. 16,93 m2 na warszawskiej Pradze Północ, na parterze w budynku warsztatowym niedaleko Dworca Wileńskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

643 PLN (40 zł/m2)

1
-
16 m2
1980
15882328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659335 15882328 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 18,99 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 101 PLN (61 zł/m2)

1
-
18 m2
1985
15884605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706552 15884605 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 801 m2 na4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

71 013 PLN (89 zł/m2)

12
-
801 m2
2018
15884606 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706550 15884606 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 401 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

35 550 PLN (89 zł/m2)

12
-
401 m2
2018
15884604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27706560 15884604 Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne do na Pradze Północ, w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

405 PLN (405 zł/m2)

1
-
1 m2
2018
15828294 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26594689 15828294 Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 743 m2 w nowym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

78 049 PLN (81 zł/m2)

5
-
958 m2
2021
15876433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27537126 15876433 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 26 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

31 720 PLN (305 zł/m2)

1
-
104 m2
2018