• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 1 051

15889123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27845301 15889123 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.11,51 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez prow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

908 PLN (83 zł/m2)

1
-
11 m2
2013
15886894 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771320 15886894 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 12 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (Siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 PLN (67 zł/m2)

1
-
12 m2
1980
15893975 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922683 15893975 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.13,69 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

531 PLN (41 zł/m2)

1
-
13 m2
2008
15894213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933384 15894213 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,76 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 907 PLN (77 zł/m2)

1
-
38 m2
2011
15894198 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933379 15894198 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,76 m2 na 6 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, niedaleko Galerii Mokotów.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 907 PLN (77 zł/m2)

1
-
38 m2
2011
15894193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933366 15894193 Przez pierwsze 3 miesiące, czynsz 55 PLNm2------------------------------------------------------------Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 138,51 m2 na 1 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. C...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 418 PLN (68 zł/m2)

3
-
138 m2
-
15894194 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933378 15894194 Warszawa - Do wynajęcia: 3-pokojowy lokal biurowy o pow. 52,32m2 na 1 piętrze w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 185 PLN (80 zł/m2)

3
-
52 m2
2003
15894183 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933325 15894183 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 24 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, blisko Pl. Unii Lubelskiej, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] prowizji od najemcy...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 284 PLN (54 zł/m2)

1
-
24 m2
2000
15894176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933190 15894176 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 152 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 132 PLN (54 zł/m2)

2
-
152 m2
2000
15894172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933198 15894172 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 471 PLN (54 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15894178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933194 15894178 Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowe biuro o pow. 37 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 979 PLN (53 zł/m2)

1
-
37 m2
2000
15894174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933189 15894174 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 84,66 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 529 PLN (54 zł/m2)

5
-
84 m2
2000