• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Białołęka

Znalezionych ofert: 95

10294963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15862 10294963 Magazyn 140m2 parter +biuro 170m2 pierwsze piętro b.ładne od zaraz teren ogrodzony zadbany klimatyzacja okazyjna cena BARDZO DOBRA LOKALIZACJA OBIEKT KL A,INNA PROPOZYCJA NAJEM MAGAZYNU OD 800M2 DO 2500M2 KL.A ODDANIE KWIECIEŃPlanowane przekazanie bu...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 100 PLN (18 zł/m2)

3
-
330 m2
2000
15893739 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27917690 15893739 Do wynajęcia wolnostojący budynek usługowy o powierzchni 540 m², położony na działce 5000 m² w Warszawie – Białołęka.Nieruchomość idealna pod:restaurację, salę eventową, showroom,fitness, szkołę, przedszkole lub salę zabaw...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
547 m2
2006
15885813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27742715 15885813 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 11,30 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Annopol.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

881 PLN (80 zł/m2)

1
-
11 m2
-
14705791 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 44941 14705791 Do wynajęcia lokal biurowy-usługowy o powierzchi 61 m2 znajdujący się w budynku wolnostojącym na Białołęce, w pobliżu ulicy Modlińskiej. Do dyspozycji Najemcy 2 pomieszczenia biurowe o pow. ok. 26m2 i 35m2. Pomieszczenie socjalne i łazienka z...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (66 zł/m2)

11
-
61 m2
-
15870727 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27438474 15870727 Do wynajęcia lokal o pow. 55,5m2 usytuowany na 1 piętrze, w budynku usługowym z 2000 roku przy ul. Skarbka z Gór na Białołęce . Wejście do lokalu po schodach ( brak windy ). Lokal obecnie funkcjonuje jako salon kosmetyczny. Dostępny będzi...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 200 PLN (58 zł/m2)

11
-
55 m2
2000
15877393 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27569444 15877393 Do wynajęcia dwupoziomowy lokal o powierzchni 12 0 m2, z przeznaczeniem na działalność biurową lub biurowo-usługową. Dobra lokalizacja: w odległości 500 m CH Targówek i wjazd na trasę Toruńską, dojazd do centrum Warszawy ok. 20 min. (13 km). ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 600 PLN (30 zł/m2)

11
-
120 m2
-
14365334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 44830 14365334 Do wynajęcia lokal o powierzchni 360 m2, z przeznaczeniem na działalność produkcyjną lub magazynową. Dobra lokalizacja: wjazd na trasę S8 w odległości 10 km, dojazd do centrum Warszawy - 18 km. Lokal open space 360 m2, zlokalizowany na 2 pięt...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 320 PLN (12 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15891119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal z witryną 114 m2, W-wa, Białołęka 27887916 15891119 Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 114 m2, na parterze z dużymi witrynami, zlokalizowany w bardzo dobrym punkcie warszawskiej Białołęki przy ul. Płochocińskiej.Lokal idealny na wszelkiego rodzaju usługi, sklep, działalność medyczną.OPIS LOKA...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 PLN (68 zł/m2)

1
-
114 m2
2024
15858373 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
BIURO 296 m² - BIAŁOŁĘKA - OD ZARAZ 27146970 15858373 Nowoczesne biuro w kompleksie magazynowo-biurowym - idealne dla firm logistycznych i usługowych!Dostępne: 296 m² netto na 1. piętrze (z komunikacją do magazynu na parterze)Wspólne 3,5% Również dostępne jest biuro na 3. pietrze 296 m² netto.DOSTĘPNE O...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 860 PLN (51 zł/m2)

11
-
311 m2
-
15867436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27346734 15867436 Oferowana nieruchomość to świeżo wybudowany obiekt z 2023 roku, o łącznej powierzchni całkowitej 5 400 mkw., z czego 5 000 mkw. stanowi powierzchnia biurowa netto. Budynek składa się z dwóch kondygnacji naziemnych, co zapewnia łatwy dostęp i elastycz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 350 PLN (70 zł/m2)

11
-
105 m2
2023
15840963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787395 15840963 Postaw na przestrzeń, która pracuje na sukces Twojej firmy. Nowoczesne biuro na 1. piętrze, w kameralnym budynku o wysokim standardzie, z całodobowym dostępem, ochroną i eleganckimi częściami wspólnymi. Idealne dla firm ceniących jakość, spokój i pro...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 129 PLN (80 zł/m2)

11
-
102 m2
2012
15012073 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
LOKAL wolnostojący 70 m2 + plac ogrodzony 6720927 15012073 70 m2 Wolnostojący lokal z parkingiem Białołęka NowoczesnyOferujemy do wynajęcia nowoczesny, wolnostojący lokal użytkowy o powierzchni 70 m2 położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1400 m2. Obiekt charakteryzuje się wysokim standardem wykończ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 000 PLN (86 zł/m2)

11
-
70 m2
2021