• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Bemowo

Znalezionych ofert: 40

15866849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27331065 15866849 Wynajmę różne powierzchnie uslugowe duży profil działalności,siła obecnie 40kw z możliwością zwiększenia.1. magazyn bardzo ładny 230m2 ,klimatyzowany 5 m wysoki,z dużą bramą wjazdową widny-okna na całej ścianie cena 20000 zł+wat +media.2. Salon widny...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (87 zł/m2)

11
-
230 m2
1998
15109381 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10032178 15109381 wynajmę ładne biuro 210m2 czwarte piętro winda cztroosobowa trzy pokoje wysokośći 2.70m,w tym pomieszczenie open space,urządzona kuchnia,łzienka dwie toalety,pokój konferencyjny 110m2 open space ,klimatyzacja,kamery,internet ups-gniazda rozprowadzone...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 PLN (24 zł/m2)

4
-
210 m2
2010
15614812 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22505399 15614812 wynajmę super magazyn w bardzo dobrej lokalizacji bliskie okolice metra moze być składowanie,produkcja,warsztat samochodowy kazda dzialalnośc parking magazyn 6 m wysoki mozliwośc wynajmu również powierzchni biurowychPowyższa informacja nie stanowi of...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

20 000 PLN (48 zł/m2)

11
-
420 m2
2010
14612656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15935 14612656 MOZLIWOŚĆ WYNAJM U LOKALU NA CZĘŚCI1.POWIERZCHNIA 230 M2 MAGAGAZYN KLIMATYZOWANY 5 M WYSOKI DUŻA BRAMA WIDNY CENA 14000ZŁ2.SALON OSZKLONY PŁYTKI NA PODŁODZE 270 M2 WYSOKOŚĆ 3.20M CENA 20.000ZŁ3.SALON 120 M2 CENA 10.000ZŁ4. PLAC 1000 M2 CENA 8000ZŁwyn...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (67 zł/m2)

11
-
595 m2
2000
15893512 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913249 15893512 Na wynajem lokal usługowy przy ul. Górczewskiej 240, od 37 m² ✅ Lokal handlowo–usługowy, wejście bezpośrednio z chodnika✅ Powierzchnia użytkowa LU1: 37 m²✅ Tylko 5 lokali usługowych w inwestycji, pozostałe lokale wynajęte✅ Komunikacja miejska i infra...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 434 PLN (145 zł/m2)

11
-
37.48 m2
2025
15893516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913250 15893516 Na wynajem lokal na Bemowie w Warszawie, przy połączeniu ul. Szeligowskiej i ul. Człuchowskiej, inwestycja Bemosphere – ul. Żeńców Nowoczłuchowska, niedaleko stacji Metro Chrzanów.✅ Lokal handlowo–usługowy U2 – wejście bezpośrednio z chodnika✅ Powie...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 119 PLN (115 zł/m2)

11
-
61.91 m2
2024
15772898 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25623293 15772898 Przedmiotem wynajmu jest lokal handlowo – usługowy, o powierzchni 110, 97m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Dywizjonu 303 (adres administracyjny: ul. Łokuciewskiego 2.OPIS INWESTYCJI:Apartamentowiec zlokalizowany jest w atrakcyjnej części Bem...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 800 PLN (80 zł/m2)

2
-
110 m2
-
15890613 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27882445 15890613 Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 74,83 m², położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka.To idealna propozycja dla firm poszukujących miejsca do prowadzenia ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (47 zł/m2)

2
-
74 m2
2000
15861388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27206508 15861388 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy.Budynek nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy lub showroom. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa. Wkrótce nowa s...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

104 809 PLN (388 zł/m2)

1
-
270 m2
2007
15859154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27164663 15859154 Lokal handlowo-usługowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań, tuż obok nowo powstającej stacji metra. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, sklep ogrodniczy itp. Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podjazd dla TIRa z bramą ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (80 zł/m2)

2
-
500 m2
2007
15886174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27749863 15886174 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. Powierzchnia nadaje się np. na sklep meblowy, showroom lub inne usługi. Na powierzchni dostępne 2 pokoje biurowe oraz toalety.Duży, ogólnodostępny parking przed budynkiem. Podja...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

29 997 PLN (67 zł/m2)

11
-
450 m2
2007
15886066 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27747070 15886066 Budynek usługowo-handlowy zlokalizowany przy trasie wylotowej na Poznań. W pierwszej linii zabudowy. Lokal nadaje się na sklep lub usługi. Otwarta powierzchnia z wydzieloną z tyłu częścią socjalna lub pokojem biurowym oraz toaletą. Duża widoczna witr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 999 PLN (87 zł/m2)

2
-
115 m2
2007