• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 40

15865858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27305186 15865858 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.pow.62 m2 na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Słomińskiego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 428 PLN (120 zł/m2)

1
-
62 m2
2021
15859649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27175117 15859649 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 880,90 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Krasińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

75 988 PLN (86 zł/m2)

12
-
880 m2
2013
15859652 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27175119 15859652 Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 676,60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Krasińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

58 361 PLN (86 zł/m2)

12
-
676 m2
2013
15830858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26680043 15830858 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy pow.686 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Słomińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------B...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

69 039 PLN (101 zł/m2)

8
-
686 m2
2021
15865914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27305094 15865914 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 392,62 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Krasińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) --------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

33 867 PLN (86 zł/m2)

8
-
392 m2
2013
15881341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
lokal użytkowy 44 m² – Stary Żoliborz 27629271 15881341 Do wynajęcia lokal o powierzchni 44 m² położony na parterze budynku mieszkalnego w prestiżowej i klimatycznej części Starego Żoliborza. Idealny na kancelarię prawną, biuro, gabinet psychologiczny, terapeutyczny lub działalność usługową.Lokal znajduje...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 400 PLN (100 zł/m2)

2
-
44 m2
1931
15789852 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala z biurem 194 m², plac 800 m² 25950351 15789852 Oferuję do wynajęcia funkcjonalną halę o powierzchni 170 m², biuro o powierzchni 24 m² na placu oraz plac 800 m². Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy Wisłostradzie.Przeznaczenie:- magazyn,- serwis samochodów osobowych lub dostawc...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

22 000 PLN (113 zł/m2)

1
-
194 m2
2022
15877790 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Z ogródkiem 39m2 | Duże witryny z dwóch stron 27578865 15877790 Oferuję na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 104m2 z dużymi witrynami wychodzącymi na dwie duże ulice, położony na parterze czteropiętrowego budynku z 2007 roku. Do lokalu są dwa niezależne wejścia z ulicy. Do lokalu przynależy także ogródek o pow...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 320 PLN (80 zł/m2)

2
-
104 m2
2007
15762012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25397526 15762012 Biuro w układzie open space z salkami spotkań i własną kuchnią. Na załączonym planie pokazana jest przykładowa aranżacjaMożliwość dostosowania aranżacji do aktualnych potrzeb nowego najemcy. Budynek:Budynek biurowy położony w dzielnicy Żoliborz. Budy...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

23 722 PLN (65 zł/m2)

11
-
364 m2
2002
15840988 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787633 15840988 Powierzchnia do nowej aranżacji według potrzeb przyszłego najemcy. Obecnie open-space + kilka pokoi, archiwum i magazynek.Zdjęcie wnętrz poglądowe.Budynek:Budynek biurowy położony w dzielnicy Żoliborz. Budynek oferuje ponad 9 tys m2 do wynajmu, 180 m...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 642 PLN (65 zł/m2)

11
-
194 m2
2002
15830117 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664009 15830117 Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 20 m2,na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Żoliborzu, w okolicach stacji metra Marymont,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117,, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 360 PLN (68 zł/m2)

2
-
20 m2
2014
15830119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26664011 15830119 Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 7 m2 na parterze budynku biurowo-usługowego na warszawskim Żoliborzu, niedaleko stacji Metro Marymont.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117,, mail: [email protected])BEZ P...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 PLN (86 zł/m2)

1
-
7 m2
2014