• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Szczecinek Wojska Polskiego

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wojska, Szczecinek i Polskiego

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15890864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883517 15890864 Na wynajem: Przestronny lokal usługowy na parterze z miejscami parkingowymi przed budynkiem. Oferujemy funkcjonalny, lokal usługowy o powierzchni 67,08 m² , położone na parterze w 2-piętrowym budynku z 2024r. Nieruchomość wykończ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 000 PLN (75 zł/m2)

11
-
67 m2
2024
15890664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882876 15890664 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.19 m2 a w budynku magazynowo- biurowym w okolicach EXPO XXI na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemcy-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 273 PLN (67 zł/m2)

1
-
19 m2
-
15885614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27734192 15885614 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (Siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 PLN (70 zł/m2)

1
-
20 m2
1980
15639607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23046206 15639607 Polkowice, biuro 70,6 m2, wynajem, 34 zł nettom2. Do wynajęcia powierzchnia biurowa, usytuowana na I piętrze w budynku biurowo-usługowym na ul. Krzywej. Buro składa się z dwóch pomieszczeń, jednej dużej typu open spice, oraz dodatkowego mogącego s...

Polkowice (.) (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

2 414 PLN (34 zł/m2)

2
1
70 m2
-
15411158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17928990 15411158 Głogów, centrum, lokal, 13,70 m2, wynajem, 900 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy z własną łazienką w pomieszczeniu , o pow 13,70 m2, usytuowany na III piętrze w Hotelu Qubus, w części budynku z niezależnym wejściem i windą, przeznac...

Głogów (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

900 PLN (69 zł/m2)

1
1
13 m2
-
15411159 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17928987 15411159 Głogów, centrum, lokal, 27 m2, wynajem, 1600 zł brutto. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 27 m2 z pomieszczeniem socjalnym, usytuowany na II piętrze budynku, w części z niezależnym wejściem i windą, przeznaczonej tylko na usługi,...

Głogów (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

1 600 PLN (59 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15848228 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935158 15848228 Lokal 52m Ursynów-Kabaty. Lokal dwu poziomowy. Posiada bezpośrednie wejście z ciągu pieszego i od ulicy, więc idealnie nadaje się na biuro handlowo-usługowe. Nie daleko metro i przystanki autobusowe. Posiada własna klimatyzacje i łazienkę. Obecnie mi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 300 PLN (83 zł/m2)

11
-
52 m2
-
15594470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22052496 15594470 Do wynajęcia lokal - 24,5 m.kw. w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).V PIĘTRO Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety plus aneks kuchenny. Cena najmu 60 zł m2 netto + 28,5 zł m2 eksploatacja . Cena ob...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 PLN (60 zł/m2)

1
-
24.5 m2
-
15589767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21971546 15589767 Oferujemy do wynajmu powierzchnię w obiekcie stanowiącym przetwórnię owocowo-warzywną w miejscowości Konary, gmina Warka - zlokalizowany ok 10 km na południe od Góry Kalwarii (dojazd drogą 731)Wielkość powierzchni może być dostosowana do potrzeb Naje...

Konary (Mazowieckie, gm. Warka)

9 000 PLN (18 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15573605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609731 15573605 Do wynajęcia biuro o powierzchni 22,60 m2. Lokal położony na 6 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 533 PLN (68 zł/m2)

11
-
22.6 m2
1980
15573593 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609722 15573593 Do wynajęcia biuro o powierzchni 21,30 m2. Lokal położony na 4 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 445 PLN (68 zł/m2)

11
-
21.3 m2
1980
15573590 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609677 15573590 Do wynajęcia biuro o powierzchni 44,70 m2. Lokal położony na 1 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda W...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 033 PLN (68 zł/m2)

11
-
44.7 m2
1980