• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Gdynia Redłowo

Znalezionych ofert: 20

15829915 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26653087 15829915 Lokal w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, idealny pod biuro.Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych arterii miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, dworca kolejowego, biurowców. Około 5 min od Centrum Gdyni.Lokal położony na...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 272 PLN (85 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15438358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18553881 15438358 BIURO DO WYNAJĘCIA OD ZARAZDo wynajęcia biuro ok 350 m2 w biurowcu zlokalizowanym w Gdyni Redłowie.Biuro znajduje się na I piętrze w budynku z windą. W skład powierzchni wchodzą pokoje biurowe, sala konferencyjna i toalety. Umeblowanie biur w zakresi...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

21 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
350 m2
-
15881357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27629207 15881357 LOKALIZACJA: Nieruchomość zlokalizowana jest w budynku wolnostojącym w gdyńskim Redłowie, w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Legionów oraz licznych punktów handlowych i usługowych. To doskonała lokalizacja zapewniająca dobrą widoczność oraz wygo...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

7 000 PLN (26 zł/m2)

11
-
270 m2
1990
15488631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Top przy głównej ulicy na 3-piętrze z windą FENIX 19702339 15488631 Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 140m2 w Gdyni, w Redłowie.Lokal znajduję się przy Alei Zwycięstwa, będącej częścią najważniejszego szlaku komunikacyjnego Trójmiasta.Nowoczesny budynek FENIX, monitorowany z ochroną i windą.Aktualnie w skła...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

11 000 PLN (79 zł/m2)

2
-
140 m2
2019
15256585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Top przy głównej ulicy na parterze z witryną FENIX 13976487 15256585 Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 180m2 na parterze z witryną od głównej ulicy w Gdyni, w Redłowie.Lokal znajduję się przy Alei Zwycięstwa, będącej częścią najważniejszego szlaku komunikacyjnego Trójmiasta.Nowoczesny budynek FENIX, monitoro...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

17 000 PLN (94 zł/m2)

2
-
180 m2
2019
15613787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22481197 15613787 LOKALIZACJA: Lokal znajduje się w części biznesowej Gdyni, przy ul. Łużyckiej, niedaleko kompleksu biurowego Łużycka Office Park. Budynek dysponuje niezależnym parkingiem z bezpośrednim wjazdem z ronda ul. Łużyckiej-Sportowej-Różowej zapewniaj...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

3 900 PLN (44 zł/m2)

11
-
89 m2
-
15613784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22481196 15613784 LOKALIZACJA: Lokal znajduje się w części biznesowej Gdyni, przy ul. Łużyckiej, niedaleko kompleksu biurowego Łużycka Office Park. Budynek dysponuje niezależnym parkingiem z bezpośrednim wjazdem z ronda ul. Łużyckiej-Sportowej-Różowej zapewniaj...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 200 PLN (63 zł/m2)

11
-
35 m2
-
15613672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22479279 15613672 LOKALIZACJA: Lokal znajduje się w części biznesowej Gdyni, przy ul. Łużyckiej, niedaleko kompleksu biurowego Łużycka Office Park. Budynek dysponuje niezależnym parkingiem z bezpośrednim wjazdem z ronda ul. Łużyckiej-Sportowej-Różowej zapewniaj...

Gdynia (Redłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 890 PLN (42 zł/m2)

11
-
45 m2
-