• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem

Znalezionych ofert: 10 171

15886912 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27771877 15886912 Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 70,21 m2 na parterze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Ostroroga na warszawskiej Woli,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 776 PLN (125 zł/m2)

1
-
70 m2
2019
15886931 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771874 15886931 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od Najemc...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15886921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27771887 15886921 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.54,28 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 171 PLN (40 zł/m2)

1
-
54 m2
1980
15886940 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771884 15886940 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 123,30 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 151 PLN (58 zł/m2)

4
-
123 m2
2013
15886927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771904 15886927 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.38,50 m2 na 4 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 925 PLN (51 zł/m2)

1
-
38 m2
1998
15886917 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27771885 15886917 Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiegopoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 458 PLN (130 zł/m2)

1
-
88 m2
2025
15886888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771334 15886888 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.198,96 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 916 PLN (80 zł/m2)

10
-
198 m2
1993
15886902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27771322 15886902 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.437,72 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 007 PLN (32 zł/m2)

1
-
437 m2
1980
15886880 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771332 15886880 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,32 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 700 PLN (117 zł/m2)

1
-
23 m2
2008
15886903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771329 15886903 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 81,15 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym w warszawskim Ursusie, w okolicach Al. Jerozolimskich.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 193 PLN (64 zł/m2)

2
-
81 m2
2008
15886878 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771317 15886878 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28,92 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, ,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 070 PLN (38 zł/m2)

1
-
28 m2
1980
15886893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771312 15886893 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.40 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (55 zł/m2)

2
-
40 m2
2000