• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 114

15807461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26366297 15807461 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Lokal usługowy 106,48 m2 z witrynami w nowoczesnym budynku przy al. Armii Krajowej.Lokal na poziomie 0, w stanie deweloperskim do wynajęcia za 7.500 zł + opłaty eksploatacyjne. Do ceny należy doliczyć ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 500 PLN (71 zł/m2)

11
-
106 m2
-
15835258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27057984 15835258 Opiekun oferty:Paweł Grzesiktelefon 602 101 602Polecam na wynajem atrakcyjny lokal usługowy z dużymi witrynami usytuowany na parterze budynku przy ul. Brylantowej, o powierzchni 113,79 m2.Lokal wykończony w wysokim standardzie.Lokal z witrynami na po...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 800 PLN (60 zł/m2)

3
-
113 m2
2016
15819100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26625356 15819100 Biuro handlowe o pow. 65 m2 na parterze - Krzyki Do wynajęcia powierzchnia biurowo-usługowo-handlowa 65 m2 położona na parterze w budynku biurowo-handlowym z ładną nową elewacją na zagospodarowanej nieruchomości. Możliwość podjechania samo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 030 PLN (62 zł/m2)

11
-
65 m2
-
15870285 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27424722 15870285 Nowoczesna hala magazynowo - usługowa lokal użytkowy 119 m² wysoki standard Krzyki dostęp TIR Do wynajęcia atrakcyjna murowana hala z biurem z bramą roletową może pełnić rolę lokalu użytkowego, zlokalizowana w dzielnicy Krzyki. Ideal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 PLN (41 zł/m2)

11
-
119 m2
-
15867764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27351632 15867764 Do wynajęcia nowoczesna hala ogrzewana - Wrocław, Krzyki 360 m2 lub 290 m2 Dostępna od grudnia 2026 r. Oferujemy do wynajęcia nową halę magazynową o powierzchni 360 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Wrocławia - Krzyki. Nieruchomość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

16 200 PLN (45 zł/m2)

11
-
360 m2
-
15884942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27714667 15884942 DO WYNAJĘCIA LOKAL BIUROWY - 70 m² 3 pokoje + WC Parter 2 niezależne wejścia Do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o powierzchni 70 m² , zlokalizowany na parterze kameralnego budynku biurowego o bardzo dobrym standardzi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15835223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27714250 15835223 POKÓJ BIUROWY - 11,5 m² WROCŁAW KRZYKI - OKOLICE SKY TOWER Powierzchnia: 11,5 m² - razem z powierzchnią wspólną 14,55 m2 Piętro: 2 (winda) Układ: 1 pokój biurowy + wspólny aneks kuchenny i WC Dostępność: od zaraz O...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

727 PLN (48 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15712032 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24414207 15712032 HALA MAGAZYNOWA NA KRZYKACH ! POWIERZCHNIA 350 m2 , murowana z przeszkleniami, nieogrzewana, wysokość 5,25 m - 7,30 m, posadzka z wylewką betonową, dojazd dla TIRa, plac manewrowy, dostęp z poziomu 0. 1 duża brama rozładunkowa o w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 750 PLN (25 zł/m2)

11
-
350 m2
-
15610994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22419682 15610994 HALA w bardzo dobrym standardzie o pow. 530 m2 w tym biuro ! Hala magazynowa o pow. 530 m2 w tym pokój biurowy, aneks kuchenny oraz 2 WC. Nowa hala w wysokim standardzie - murowana, czysta i sucha, pomalowana na biało, posadzka n...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

13 250 PLN (25 zł/m2)

11
-
530 m2
2000
15610993 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 22419681 15610993 HALA w bardzo dobrym standardzie o pow. OKOŁO 270 m2 w tym biuro i wc ! Hala magazynowa o pow. około 270 m2 w tym 1 pokój biurowy 20 m2 + wc . Murowana hala w wysokim standardzie - czysta i sucha, na zadbanym terenie, pomalowan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 750 PLN (25 zł/m2)

11
-
270 m2
2000
15590474 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21979229 15590474 HALA 300 m2 + biuro 30 m2 na Krzykach Hala o powierzchni ok. 300 m2 z zapleczem biurowym o pow. ok. 30 m2 z możliwością wydzielenia pomieszczeń biurowych. Wysokość hali zróznicowana od 7,10 m do 9 m, posadzka - wylewka betonowa, zains...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 900 PLN (30 zł/m2)

11
-
330 m2
-
15807438 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26365804 15807438 DO WYNAJĘCIA WOLNO STOJĄCY MUROWANY BUDYNEK BIUROWO-USŁUGOWY o POW. OKOŁO 25 m2 POŁUDNIE WROCŁAWIA - REWELACYJNY DOJAZD DO AUTOSTRADY A4 Zapraszam do obejrzenia wyjątkowego lokalu biurowo-usługowego w bardzo klimatycznym otoczeniu wśród zieleni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 800 PLN (72 zł/m2)

11
-
25 m2
-