• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 873

15818756 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627582 15818756 Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 158,15 m2 na 7 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyo...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 610 PLN (67 zł/m2)

5
-
158 m2
2014
15811265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26428113 15811265 Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.67,32 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWI...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 803 PLN (87 zł/m2)

1
-
67 m2
2000
15802174 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26257006 15802174 Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 72,63 m2 na parterze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, niedaleko Dworca Centralnego PKP.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIPowierzchnia w stan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 182 PLN (169 zł/m2)

1
-
72 m2
2021
15800164 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26207431 15800164 Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.305 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy,w okolicach Al. Solidarności,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])Bez prowizjiLokal biurowy do wyd...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 038 PLN (89 zł/m2)

1
-
305 m2
1991
15818703 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627573 15818703 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 748,16 m2 na 6 piętrze eleganckiego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu,w okolicach ul. Poznańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWI...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

60 949 PLN (81 zł/m2)

5
-
748 m2
1993
15818688 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627568 15818688 Do wynajęcia okal biurowy o pow. 778 m2 na 2 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej, na warszawskiej Ochocie.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIw pełni ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

54 063 PLN (69 zł/m2)

9
-
778 m2
1997
15818689 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627567 15818689 Do wynajęcia okal biurowy o pow. 588 m2 na 4 piętrze eleganckiego biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej, na warszawskiej Ochocie.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIBiuro do...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 042 PLN (65 zł/m2)

9
-
588 m2
1997
15818692 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627563 15818692 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 459 m2 na parterze eleganckiego biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej, na warszawskiej Ochocie.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZJIWyjątko...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

30 795 PLN (67 zł/m2)

5
-
459 m2
1997
15818643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627561 15818643 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.586,43 m2 na 7 piętrze kameralnego biurawca w samym centrum Warszawy,w OKOLICACH ul. Hożej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )BEZ PROWIZJIW przeważające...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

51 987 PLN (89 zł/m2)

1
-
586 m2
2003
15818800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26627586 15818800 Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 457 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu klasy A na warszawskiej Ochocie, w okolicach Dworca Zachodniego,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] )BEZ PROWIZ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 514 PLN (89 zł/m2)

8
-
457 m2
2016
15811243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26428841 15811243 Do wynajęcia: salka konferencyjna dla 16 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJISala konferencyjna...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

200 PLN (8 zł/m2)

1
-
25 m2
2019
15811258 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26428111 15811258 Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.86,72 m2 do wynajęcia, na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 476 PLN (87 zł/m2)

1
-
86 m2
2000