• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 870

15830229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664551 15830229 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,37 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIBudy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 921 PLN (128 zł/m2)

1
-
15 m2
1950
15830190 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664548 15830190 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,78 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIJede...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 473 PLN (129 zł/m2)

1
-
27 m2
1950
15830241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664544 15830241 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,29 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal dostępny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 621 PLN (77 zł/m2)

1
-
21 m2
2013
15830178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26664555 15830178 Do wynajęcia: magazyn o pow.96 m2 na parterze w budynku biurowym na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Łopuszańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIMagazyn bez dostępu...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 680 PLN (38 zł/m2)

1
-
96 m2
2016
15830163 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664546 15830163 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,47 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal dostepny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 330 PLN (78 zł/m2)

1
-
17 m2
2013
15830160 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26664522 15830160 Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow.135,27 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Księcia Janusza,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOb...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 821 PLN (80 zł/m2)

1
-
135 m2
1965
15830187 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26664524 15830187 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiegopoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJILokal handlowo-usługowy z o...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 458 PLN (130 zł/m2)

1
-
88 m2
2025
15830212 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664518 15830212 Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27,50 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PR...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 471 PLN (54 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15830181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26664475 15830181 Do wynajęcia: Magazyn o pow. 211 m2 ,na parterze obiektu w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południepoleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) Bez prowizjiOferowany magazyn t...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 440 PLN (40 zł/m2)

1
-
211 m2
1970
15830218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664464 15830218 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.40 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach Al. Wilanowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIOferowany loka...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 PLN (55 zł/m2)

2
-
40 m2
2000
15830199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664517 15830199 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 77 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIDwa pomi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 119 PLN (53 zł/m2)

2
-
77 m2
2000
15830196 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26664493 15830196 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w centrum Warszawy, w OKOLICACH dworca Warszawa Centralna.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])BEZ PROWIZJIJeden pokój...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 278 PLN (91 zł/m2)

1
-
36 m2
2007