• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

15831493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26697221 15831493 blisko stacji Metro Politechnika---------------------------------------------------Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 29 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu Warszawy, w okolicach stacji Metro Politechnika, poleca Agencja Nie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 740 PLN (60 zł/m2)

1
-
29 m2
1955
15831481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26697161 15831481 Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,88 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli,w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@prope...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 642 PLN (85 zł/m2)

1
-
43 m2
1965
15713831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24447334 15713831 Atrakcyjna powierzchnia biurowo-usługowa w doskonałym punkcie Mokotowa. Wysoki standard wykończenia oraz łatwy dostęp bezpośrednio z ulicy powoduje, że miejsce jest idealne na siedzibę firmy. Lokal biurowy na parterze o powierzchni 254 m 2. Całodobow...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 000 PLN (63 zł/m2)

10
-
254 m2
-
15831465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26695524 15831465 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w OKOLICACH ul. Kamionkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) BEZ ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 PLN (45 zł/m2)

1
-
20 m2
1970
15831466 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26695523 15831466 Do wynajęcia: Magazyn o pow. 70 m2 na parterze budynku biurowo-magazynowego w okolicach ul. Kamionkowskiej, na warszawskiej Pradze Południe.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) Bez prowizj...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (40 zł/m2)

1
-
70 m2
1970
15831462 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26695393 15831462 Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.66 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Krakowiaków.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------------------...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 838 PLN (43 zł/m2)

1
-
66 m2
1965
15831441 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26695302 15831441 Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 55,19 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PR...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 952 PLN (54 zł/m2)

1
-
55 m2
2000
15831443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26695297 15831443 Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 19,64 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel.731-321-117, mail: [email protected]) BEZ PROWIZ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 PLN (58 zł/m2)

1
-
19 m2
1985
15831440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26695301 15831440 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 84,66 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIModuł...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 529 PLN (54 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15831446 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26695300 15831446 Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow. 27 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach Placu Unii Lubelskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 445 PLN (54 zł/m2)

1
-
27 m2
2000
15831410 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26694523 15831410 Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,25 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected] PROWIZJIBudy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 906 PLN (127 zł/m2)

1
-
15 m2
1950
15831417 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26694511 15831417 internet wliczony w czynsz---------------------------------Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18,73 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskie Woli ,w okolicach ul. Kasprzaka,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail:...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 498 PLN (83 zł/m2)

1
-
18 m2
1999