• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa

Znalezionych ofert: 4 871

10631744 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek biurowy klasy A 361211 10631744 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEBudynek biurowy klasy A oferuje biuro o powierzchni 135m2, w tym piętnaście pięter biurowych oraz trzypoziomowy parking podziemny mieszczący ponad 200 samochodów.Budynek jest doskonale zlokalizowany w samym sercu Warsz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 618 PLN (93 zł/m2)

11
-
135 m2
-
14233003 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 105m2, Stary Mokotów, Grażyny 5156 14233003 WILSON' S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE--- BEZ PROWIZJI ---Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 105m2 w budynku komercyjnym na Starym Mokotowie. Moduł biurowy składający się z 6 gabinetów.Powierzchnia zlokalizowana blisko ul. Puławskiej i ul. Madali...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 195 PLN (59 zł/m2)

11
-
105 m2
-
15425525 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
biuro 222 m2 w sercu stolicy, obok Pałacu Kultury 18282437 15425525 Do wynajęcia biuro 222 m2 w biurowcu klasy A+, z widokiem na Pałac Kultury, w samym sercu stolicy obok Dworca Centralnego i Centrum Handlowego Złote TarasyOffice ca. 222 m2 for rent in the heart of Warsaw, overlooking the Palace of Culture,  next to ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 916 PLN (117 zł/m2)

1
-
221 m2
2007
15160481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 141 m2 Białołęka 11279030 15160481 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni biurowej na 2 piętrze obiektu magazynowo - usługowo- biurowego o łącznej powierzchni użytkowej 141  m2  w doskonałej lokalizacji na  warszawskiej Białołęce, 1,5 km od węzła trasy S8 oraz 12 km...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 473 PLN (53 zł/m2)

11
-
141 m2
2009
14851027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
CENTRUM WARSZAWY NA WYNAJEM 5 RÓŻNYCH LOKALI 3376042 14851027 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNENa wynajem pod jednym adresem 5 lokali o łącznej powierzchni 800 m2. Istnieje możliwość połączenia lokali ze sobą. Lokale znajdują się w ścisłym centrum Warszawy, przy bardzo ruchliwej ulicy. Ze względu na liczne resta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

90 000 PLN (114 zł/m2)

11
-
791 m2
1952
14232735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 150m2, Stary Mokotów, Grażyny 5158 14232735 WILSON' S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE--- BEZ PROWIZJI ---Do wynajęcia powierzchnia biurowa ok. 150m2 w budynku komercyjnym na Starym Mokotowie. Powierzchnia zlokalizowana blisko ul. Puławskiej i ul. Madalińskiego.Moduł biurowy składający się z 9 ga...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 300 PLN (62 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15853730 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo-usługowy na wynajem 47m2 Ursynów 27055798 15853730 Biuro Nieruchomości Mościcki prezentuje ofertę wynajmu dwupokojowego lokalu użytkowego o powierzchni 47 m². Nieruchomość znajduje się w Warszawie w dzielnicy Ursynów, przy ul. Benedykta Polaka, w kameralnym budynku o charakterze biurowo-usługowym.LOK...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 400 PLN (72 zł/m2)

2
-
47 m2
2000
15893978 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922682 15893978 Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna mieszcząca dla 6- 8 osób, w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

180 PLN (13 zł/m2)

1
-
14 m2
2004
15893885 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922279 15893885 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez prowizji od...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 PLN (153 zł/m2)

1
-
8 m2
2018
15893879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922278 15893879 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 36 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------Bez pr...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 920 PLN (309 zł/m2)

1
-
142 m2
2018
15893873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922277 15893873 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez prowizji do N...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 940 PLN (308 zł/m2)

1
-
107 m2
2018
15893914 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922275 15893914 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 11 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------Bez ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 420 PLN (327 zł/m2)

1
-
41 m2
2018