• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Wawer

Znalezionych ofert: 78

15522191 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe, bezczynszowe biuro, duże witryny 20436004 15522191 Do wynajęcia nowy lokal użytkowy 130 m2, z możliwością powiększenia o kolejne 130 m2, parter1, w budynku wolnostojącym z 2024 r., Wawer Las.Lokal wykończony w wysokim standardzie, czeka na pierwszego Najemcę, nieumeblowany. Doskonały na  kancelarię, ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (77 zł/m2)

2
-
130 m2
-
15893858 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921563 15893858 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 10,83 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])-------------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

487 PLN (49 zł/m2)

1
-
10 m2
1990
15893868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921557 15893868 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 19,08 m2 na 13 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])---------Be...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

858 PLN (45 zł/m2)

1
-
19 m2
1990
15893866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921560 15893866 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 23,81 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])-----------B...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 071 PLN (47 zł/m2)

1
-
23 m2
1990
15893864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921562 15893864 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 33,30 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 498 PLN (45 zł/m2)

1
-
33 m2
1990
15634328 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowo-magazynowy | Wawer 22917611 15634328 Do wynajęcia: lokal użytkowy 690,54 m² - Warszawa, WawerPrezentujemy Państwu nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy na wynajem, zlokalizowany przy ul. Zwoleńskiej w Warszawie.Dane obiektu:Powierzchnia działki: 1777 m²Powierzchnia użytkowa: 690,54 m²Bud...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

32 800 PLN (48 zł/m2)

11
-
690 m2
2002
15791495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25993205 15791495 Powierzchnia biurowa 291 mkw. mieści się na pierwszym piętrze.Podział powierzchni: 5 pokoi, duży open space, sala konferencyjna, recepcja, toalety na powierzchniach wspólnych.Ilość miejsc parkingowych do uzgodnienia.Biuro dla 41 stanowisk pracy.Duże ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 300 PLN (65 zł/m2)

11
-
220 m2
2019
15852033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27024778 15852033 Powierzchnia biurowa 202 mkw podzielona na:4 gabinety,open space,2 sale konferencyjne,recepcja20 stanowisk pracy.Ilość miejsc parkingowych do ustalenia.Duże okna zapewniają doskonałe doświetlenie i przyjazną przestrzeń. Wysoki standard techniczny, su...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 130 PLN (65 zł/m2)

11
-
202 m2
2019
15573275 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21605913 15573275 Do wynajęcia dwupoziomowy (parter 222 m2 + 1 piętro 457 m2), usługowo-biurowy lokal o pow. 679 m2 , zlokalizowany przy ul. Wał Miedzeszyński w dzielnicy Wawer. Opcja wynajmu jednego piętra i podziału na części: Parter (222 m2) Piętro 1 (45...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

54 286 PLN (80 zł/m2)

11
-
679 m2
2023
14571595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34371 14571595 Do wynajęcia parter połowy bliźniaka przy ul. Zwoleńskiej.50m2, wysokość 280cm, tj: jedno duże pomieszczenie + toaleta z małym socjalem + schowekmiejsce na małe biuro.Wejście od ulicy, witryny, możliwość zainstalowania reklamy świetlnej. Na zewnątrz ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15797971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26160420 15797971 LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY - 90m2Przedmiotem wynajmu jest lokal z przeznaczaniem na nieuciążliwą działalność gospodarcząnp; biuro , kancelaria , gabinet,, sklep internetowy itp.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze biurowca, ściany działowe do własnej ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (44 zł/m2)

3
-
90 m2
2000
15889433 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849913 15889433 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.28 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Wawrze, w okolicach ul. Włókienniczej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------------Bez prowizji o...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 820 PLN (65 zł/m2)

2
-
28 m2
-