• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 319

15871620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27472465 15871620 Do wynajmu narożny lokal usługowy bardzo blisko Liceum Ogólnokształcącego.Lokal znajduje się w Warszawie przy ul. Geologicznej 16 (Włochy, Okęcie) w prestiżowej inwestycji „Porto di Casa”.Porto di Casa to kameralny apartamentowiec z 11 apartamentami ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 675 PLN (110 zł/m2)

11
-
33.41 m2
2027
15743826 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25019057 15743826 Do wynajęcia 15 - pokojowy , klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 620 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w budynku biurowym z 2001 roku. Klimatyzatory we wszystkich pomieszczeniach. Światłowód ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

43 050 PLN (69 zł/m2)

11
-
620 m2
2001
15726342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24697429 15726342 Do wynajęcia jasne i przestronne biuro o pow. 95 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku handlowym przy ul. Bakalarskiej. W pobliżu przystanki autobusowe, PKP, WKD, lotnisko Chopina, centrum handlowe Łopuszańska, baz...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 945 PLN (84 zł/m2)

11
-
95 m2
2014
15870448 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428453 15870448 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 752 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

50 454 PLN (67 zł/m2)

11
-
752 m2
2012
15870452 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428452 15870452 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1923 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

129 020 PLN (67 zł/m2)

11
-
1923 m2
2012
15870456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428454 15870456 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 923 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

61 927 PLN (67 zł/m2)

11
-
923 m2
2012
15870444 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27428451 15870444 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 391 m2 na 7 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w OKOLICACH ul. Jutrzenki.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) -----------Bez ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 233 PLN (67 zł/m2)

11
-
391 m2
2012
15129002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 10491330 15129002 Parterowy dom wolnostojący położony w dzielnicy Włochy o pow. ok. 200 m2, w dobrze skomunikowanej części biznesowej, niedaleko Al.Jerozolimskich i Łopuszańskiej. Świetna lokalizacja obok Microsoft, Oriflame, E.Leclerc - Aleje JerozolimskieW bliskiej ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 900 PLN (60 zł/m2)

11
-
200 m2
2005
13414938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88877 13414938 Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie . Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność komunikacyjna rejonu Okęcia sprawia, że pod względem logistycznym jes...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 967 PLN (20 zł/m2)

11
-
2350 m2
-
13395720 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88704 13395720 Oferta najmu lokalu biurowego o pow. 46 m2 przy ul. Bakalarskiej.STANDARD BARDZO WYSOKI:- wysokość 3 m- podłoga – wykładzina dywanowa- sufit podwieszany modułowy- klimatyzacja (centralnie sterowane urządzenia klimatyzacyjne)- wszystkie okna otwierane...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 633 PLN (101 zł/m2)

1
-
46 m2
-
13414836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 88886 13414836 Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie . Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność komunikacyjna rejonu Okęcia sprawia, że pod względem logistycznym jes...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

26 241 PLN (20 zł/m2)

11
-
1313 m2
-
13414881 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 88879 13414881 Distribution Center to nowoczesny park dystrybucyjny, zlokalizowany w Warszawie . Obiekt składa się z 4 budynków oferujących powierzchnie magazynowe i biurowe. Doskonała dostępność komunikacyjna rejonu Okęcia sprawia, że pod względem logistycznym jes...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 543 PLN (40 zł/m2)

11
-
360 m2
-