• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 141

14494841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 131109 14494841 Lokal biurowy 330 m.kw.na Ursynowie.PARKINGBudynek posiada naziemny parking strzeżony, oraz parking zewnętrzny . Miejsca parkingowe naparkingu strzeżonym są numerowane i indywidualnie przypisane - 5 0 €miejscem - c . Parking przylegający d...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 839 PLN (51 zł/m2)

10
-
330 m2
-
15659347 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23444887 15659347 Oferuję do wynajęcia elegancką powierzchnię biurowo-usługową na poziomie 1 piętra w komercyjnym zmodernizowanym budynku. (MOŻLIWE jest też wynajęcie DODATKOWO, takiej samej powierzch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 400 PLN (73 zł/m2)

4
1
170 m2
1990
15782743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25847495 15782743 Do wynajęcia budynek biurowy na Ursynowie, na pograniczu Dawid, usytuowany w pobliżu przystanku kolejki podmiejskiej, opodal wjazd na trasę S7. Bardzo dobry dojazd do lotniska Chopina, wylot w kierunku Krakowa i Katowic. Budynek o trzech kondygnacjac...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 996 PLN (32 zł/m2)

11
-
1400 m2
2017
15868114 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27365476 15868114 Ustawny, samodzielny pokój biurowy, o pow.27 mkw. w kameralnym, trzypiętrowym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Puławskiej. Przystanek autobusowy w kierunku Piaseczna - 30 metrów od budynku, kierunek Warszawa - 140 metrów. W pobliżu ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 900 PLN (107 zł/m2)

1
-
27 m2
2002
15888386 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27811357 15888386 Lokal położony na parterze o pow brutto 47,55m2 z bezpośrednim wejściem od ul. Poleczki. Drugie wejście z holu. Powierzchnia bardzo dobrze doświetlona, możliwość umieszczenie reklamy w witrynach biura. Aktualnie wydzielono 2 pomieszczenia typu open s...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 488 PLN (74 zł/m2)

11
-
47 m2
2010
15888877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27831826 15888877 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.132 m2 na 2 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Ursynowie w okolicach ul. Zatorzepoleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------------Bez prowizji od Najemcy--...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 172 PLN (69 zł/m2)

11
-
132 m2
2002
15868514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27383850 15868514 Warszawa - Do wynajęcia: moduł biurowy o pow. 1011 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------------Bez prowizji od Najemcy---...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

62 986 PLN (62 zł/m2)

12
-
1011 m2
1998
15822598 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 6 pokoi | Natolin | metro 600 m | garaż 26597989 15822598 Segment na cele biurowe na Natolinie3-piętrowy Klimatyzowany Garaż dwustanowiskowy Ogródek, taras i balkonyRozkład pomieszczeńParter:- salon z aneksem kuchennym, ok. 58 m²- toaletaPiętro:- trzy gabinety- łazienkaPoddasze:- dwa pomieszczenia do ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 000 PLN (36 zł/m2)

8
-
222 m2
2003
15052495 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek na wynajem 1200m2 Ursynów biuro lokal 8264590 15052495 WILSON'S NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEDo wynajęcia biuro o powierzchni 1200 m2. Budynek posiada 3 pietra po 400 m2. W budynku jest nowoczesna winda oraz parking .LOKALIZACJA:Ursynów Obok trasa S7. 5 min do lotniska.STANDARD:- Podłoga panele- Biuro k...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

45 000 PLN (38 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15505105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piękny lokal handlowy, witryny! 20043262 15505105 Biurowiec na Ursynowie, tuż przy ulicy Puławskiej na drodze do Piaseczna.Widoczny z daleka.Lokal z boku biurowca, możliwość reklamy od Puławskiej.Miejsce na dostawy z tyłu lokalu.Lokal w stanie shell & core, do adaptacji. W pobliżu salony sam...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

52 937 PLN (88 zł/m2)

11
-
605 m2
2017
15795725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26102680 15795725 Do wynajęcia lokal biurowy o pow.550m2 położony na Ursynowe przy ul. Puławskiej. Reprezentacyjne wejście do budynku. Jest to jedyny lokal na piętrze. W skład którego wchodzą: recepcja, duże przestronne pokoje od 15 do 40m2, miejsce na archiwum lub ma...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

28 000 PLN (51 zł/m2)

12
-
550 m2
-
15871660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27472975 15871660 Do wynajęcia powierzchnia 75 m2 w piętrowym domu jednorodzinnym.Lokal znajduje się na 1 piętrze.Rozkład:- przestronny salon z aneksem kuchennym - dwa oddzielne pokoje- łazienka- toaleta- balkonDla firm szukających spokojnego miejsca do pracy.Dodatkow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 500 PLN (47 zł/m2)

3
-
75 m2
-