• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Ursus

Znalezionych ofert: 82

15841091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26787793 15841091 Biuro lokal usługowy położony na półpiętrze 65 m2. Po remoncie- nowy gres, wymiana oświetlenia na energooszczędne, nowa łazienka wybudowana od zera. Cena najmu za lokal po schodkach 90 złm2 + 23% VAT + opłaty administracyjne+ opłaty licznikowe wg. z...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 850 PLN (90 zł/m2)

2
-
65 m2
1997
15872497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27495849 15872497 Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pobieramy pro...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15863841 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27257506 15863841 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 13,60 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15871224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458832 15871224 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 46 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym w Ursusie, w okolicach ul. Rawskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 312 PLN (72 zł/m2)

2
-
46 m2
2002
15871172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27458764 15871172 Warszawa - Do wynajęcia: biuro do pow. 56 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------------Nie pob...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 080 PLN (55 zł/m2)

1
-
56 m2
1980
15867208 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27339484 15867208 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.65 m2 na parterze w kameralnym apartamentowcu na warszawskim Ursusie, w okolicach ul. Kenigapoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------Bez ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 500 PLN (100 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15866140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27313489 15866140 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25 m2 na parterze, w budynku biurowym w warszawskim Ursusie, niedaleko Factory i ul. Traktorzystów,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 300 PLN (92 zł/m2)

1
-
25 m2
1980
15858935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27158404 15858935 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 22,78 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15859023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27160953 15859023 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowizji od...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 139 PLN (52 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15882352 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27659308 15882352 Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prowizji od Naje...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980
15881745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27647020 15881745 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 13,60 m2 na parterze w budynku biurowym w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Be...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 PLN (78 zł/m2)

1
-
13 m2
1980
15881743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27647016 15881743 Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 22,78 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez prow...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 253 PLN (57 zł/m2)

1
-
22 m2
1980