• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Warszawa Bielany

Znalezionych ofert: 173

15886902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27771322 15886902 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.437,72 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 007 PLN (32 zł/m2)

1
-
437 m2
1980
15884492 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27704625 15884492 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.599,30m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 979 PLN (30 zł/m2)

1
-
599 m2
1980
15887451 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27784026 15887451 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowy o pow.210,35 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@property...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 731 PLN (32 zł/m2)

7
-
210 m2
1980
15886877 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27771339 15886877 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.332,51 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 640 PLN (32 zł/m2)

1
-
332 m2
1980
15884485 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27704620 15884485 Warszawa - Do wynajęcia: powierzchnia magazynowo- laboratoryjna o pow.99,43 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mai...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 778 PLN (38 zł/m2)

7
-
99 m2
1980
15888091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27801972 15888091 Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 126,77 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiegopoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 480 PLN (131 zł/m2)

1
-
126 m2
2025
15887450 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27784024 15887450 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.139,38 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 460 PLN (32 zł/m2)

6
-
139 m2
1980
15887441 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27783783 15887441 Warszawa - Do wynajęcia: lokal magazynowo- produkcyjny o pow.424,21 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katar...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 574 PLN (32 zł/m2)

7
-
424 m2
1980
15886879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27771325 15886879 Do wynajęcia: lokal na magazynprodukcję o pow.319,53 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyof...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 224 PLN (32 zł/m2)

5
-
319 m2
1980
15877412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27569717 15877412 Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.92,61 m2 na warszawskich Bielanach, parter, na terenie kompleksu magazynowo- biurowego w okolicach ul. Sokratesa,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...