• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne

Znalezionych ofert: 14 360

15846037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gospodarstwo 26873952 15846037 Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości. To doskonała okazja do zamieszkania w przytulnym domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z łatwym dostępem do wsze...

Górki Grabińskie (Łódzkie, gm. Widawa)

360 000 PLN (120 zł/m2)

11
-
3000 m2
-
15762178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro serwisowane dla 4 osób-Rondo Daszyńskiego 25399950 15762178 Jeśli szukasz biura, które łączy strategiczną lokalizację z pełną infrastrukturą serwisową, ta oferta jest dla Ciebie. Proponujemy funkcjonalną przestrzeń w najdynamiczniej rozwijającym się punkcie biznesowej Warszawy.ORIENTACYJNY KOSZT NAJMU:Czynsz ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 PLN (173 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15839751 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
LOKAL 505 m² - WOLA - PARTER 26759474 15839751 Wyjątkowy lokal usługowo-handlowy w sercu dynamicznej Woli - idealna lokalizacja dla biznesu!Powierzchnia: 505,3 m² netto PARTER (4-kondygnacyjny budynek po remoncie)Lokalizacja: Centrum biznesowe Wola - metro Płocka w zasięgu, wysoki ruch pieszy pr...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

42 950 PLN (85 zł/m2)

11
-
505 m2
-
15889816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27862349 15889816 Prezentujemy na sprzedaż lokal usługowy blisko centrum przy ul. Sienkiewicza 813.Obecnie jest tu prowadzona działalność gastronomiczna. Powierzchnia 32,80 m2. Wejście bezpośrednio z ulicy na poziom -1. Najważniejsze atuty nieruchomości: świetna lo...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

199 000 PLN (6 067 zł/m2)

1
-
32.8 m2
1993
15771886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25596629 15771886 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaDoskonała inwestycja!!!Funkcjonalny obiekt na dużej działce z potencjałem rozwoju w samym centrum Malechowa przy dwóch węzłach Trasy Kaszubskiej S6 Szczecin-Trójmiasto....

Malechowo (Zachodniopomorskie, gm. Malechowo)

349 900 PLN (2 380 zł/m2)

4
-
147 m2
2010
15886540 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn 568 m2, rampa, widna, miejsca parkingowe 27761855 15886540 Oferuję na wynajem powierzchnię magazynową o łącznej powierzchni 568 m², zlokalizowaną w samym centrum Gdańska - Śródmieściu, przy ul. Trakt św. Wojciecha. Lokal monitorowany, gotowy do natychmiastowego użytku, z możliwością indywidualnej aranżacji z...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

16 472 PLN (29 zł/m2)

8
-
568 m2
-
15871657 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 29 m², centrum, blisko SKM, ochrona 27472937 15871657 Powierzchnia biurowa 29 m² - Gdańsk Śródmieście, Trakt św. WojciechaOferujemy do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 29 m² zlokalizowane w centrum Gdańska przy ul. Trakt św. Wojciecha 29A.Lokal gotowy do natychmiastowego użytku...

Gdańsk (Stare szkoty) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 479 PLN (51 zł/m2)

3
-
29 m2
-
15890383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27876194 15890383 0% PROWIZJI - Nie trać swojego cennego czasu, nasi doradcy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie i wynegocjować najlepsze warunki bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Wynajmem powierzchni komercyjnych zajmujemy się już ponad 20lat, wiemy z kim i jak ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 148 PLN (43 zł/m2)

11
-
236 m2
1978
15881236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27626428 15881236 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Chciałbyś mieszkać w luksusowych wnętrzach i jednocześnie zarabiać ?Mam dla Ciebie rozwiązanie!!!Przestronny gotowy do zamieszkania, w standardzie premium dom z odrębną powierzchnią 100 m2 do wynajęcia...

Klecza Dolna (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 650 000 PLN (5 300 zł/m2)

6
-
500 m2
2014
15649383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23293949 15649383 Na sprzedaż lokal o powierzchni 63,03 m² położony w Ełku, na parterze kamienicy przy ul. Kościuszki 15. W skład lokalu wchodzą trzy przestronne pomieszczenia oraz 2 mniejsze, a jego dużym atutem jest wysokość - 3,25m co daje duże ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

300 000 PLN (4 762 zł/m2)

11
-
63 m2
1945
15862411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27226242 15862411 Do sprzedaży miejsce postojowe położone na poziomie -2 w garażu podziemnym w apartamentowcu Rondo Verona przy rondzie Powstańców Śląskich we Wrocławiu (rok budowy: 2008 )Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota. Teren przed budynkiem mon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

70 000 PLN (4 667 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019