• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 189

15264550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 14182201 15264550 Biurowiec na sprzedaż ul. Grunwaldzka 104Biurowiec w centralnej części poznańskiego Grunwaldu jest idealną lokalizacją dla firm poszukujących siedziby dobrze skomunikowanej o czytelnym adresie. Oferujemy 395 m2- cała kondygnacja - w biurowcu ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 000 PLN (5 316 zł/m2)

1
-
395 m2
-
15772817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25621679 15772817 N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż pawilon handlowy w doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy zajezdni tramwajowej w Bronowicach Małych. To miejsce tętni życiem, otoczone licznymi sklepami i punktami usługowymi, co czyni je idealnym wybore...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 989 000 PLN (9 208 zł/m2)

11
-
216 m2
1997
15132825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny dwór, zamek, pałac 10602175 15132825 Zabytkowy pałac z przełomu XVIII i XIX wieku, w pięknie usytuowanym zabytkowym 15ha parku z dużym stawem wraz z zabudowaniami byłego folwarku - spichlerzem, gorzelnią, stajnią, wozownią, młynem. Kompleks obecnie w trakcie rozbudowy ( nowy obiekt ...

Pułtusk (Mazowieckie, gm. Pułtusk)

35 000 000 PLN (1 750 zł/m2)

11
-
20000 m2
-
15772765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25619962 15772765 Na sprzedaż nieruchomość zabudowana położona w Ełku, przy ul. Bora-Komorowskiego, na osiedlu Konieczki. Teren objęty użytkowaniem wieczystym obejmuje dwie działki o numerach ewidencyjnych 126644 i 126645 o łącznej powierzchni 362 m². Łączna powierzch...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

280 000 PLN (2 718 zł/m2)

1
-
103 m2
1950
15771437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25583652 15771437 Szukasz gotowej nieruchomości pod działalność magazynową, produkcyjną lub usługową? Mamy idealną ofertę dla Twojej firmy!Na sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch hal magazynowych zlokalizowany w przemysłowej części Dąbrowy Górniczej przy ul. Kasprzaka 7...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

6 500 000 PLN (2 885 zł/m2)

1
-
2253 m2
-
15756318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25250466 15756318 Na sprzedaż: Pensjonat z restauracją – Mielno, 5 minut od morza Oferuję na sprzedaż wyjątkowy obiekt hotelowo-gastronomiczny zlokalizowany w Mielnie – jednej z najbardziej znanych miejscowości nadmorskich w Polsce. Budynek znajduje się zaledwie 5 min...

Unieście (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

2 400 000 PLN (5 769 zł/m2)

10
-
416 m2
-
15669519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23613199 15669519 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal użytkowy wolnostojący o powierzchni 51 m2 znajdujący się w Malerzowicach Małych. Lokal idealnie nadaje się pod działalność handlowousługową, gastronomiczną, ale także – dzięki możliwości przekształcenia na lok...

Malerzowice Małe (Opolskie, gm. Otmuchów)

320 000 PLN (6 275 zł/m2)

1
-
51 m2
-
15458194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 19019091 15458194 Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny obiekt o ogromnym potencjale, zlokalizowany na bezpiecznej, zagospodarowanej posesji. Nieruchomość może pełnić wiele funkcji – od placówki medycznej, przez sanatorium, centrum szkoleniowe, dom opieki, po klasyczny h...

Włoszczowa (Świętokrzyskie, gm. Włoszczowa)

2 490 000 PLN (1 501 zł/m2)

1
-
1659 m2
-
15703421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24249253 15703421 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Na sprzedaż jeden z 5 lokali usługowych w nowej inwestycji w Markach.Duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz, tworząc idealną możliwość reklamowania prowadzonej wewnątrz dzi...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 197 300 PLN (13 000 zł/m2)

1
-
92.1 m2
-
5953988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 5025259 5953988 Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy 25 km od centrum Warszawy. Działka o pow. 9600 m2, objęta MPZP o przeznaczeniu MU. Na terenie boiska piłkarskie, mineralny kort tenisowy. W skład oferty wchodzą: pensjonat o pow. 800 m2 - 20 pokoi, stylowy salon i sal...

Rusiec (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

9 000 000 PLN (7 500 zł/m2)

11
-
1200 m2
2010
5255774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5025254 5255774 Sprzedaż obiektu handlowo-usługowo-biurowego o pow.540m2 klasy B z 2009r. na działce 1000m2, wraz z działającą od 23 lat kliniką stomatologiczną, liczącą 25 osobowy personel. Cena netto 10mln.zł. - sprzedaż firmy.Pośrednik odpowiedzialny zawodowo ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 000 PLN (18 519 zł/m2)

11
-
540 m2
2009
14761113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 181185 14761113 Budynek biurowy 4 -kondygnacyjny z 2015 roku, o powierzchni użytkowej 2800 m2, na działce 2392 m2, w stanie surowym zamkniętym. Służewiec, rejon ul. Kłobuckiej. Działka użytkowanie wieczyste, własność firma .Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wyko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 000 PLN (3 036 zł/m2)

11
-
2800 m2
2015