• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 182

13843205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dochodowy pensjonat przy wyciągu w Dusznikach 100480 13843205 SPRZEDAŻ Nr oferty: SBDOC7897 Kategoria: Hotel-pensjinat Lokalizacja: Duszniki Zdrój Powierzchnia użytkowa: 380m2 Powierzchnia działki: 955m2  OPIS  Na sprzedaż przepię...

Duszniki-Zdrój, Duszniki Zdrój

2 190 000 PLN (5 763 zł/m2)

12
-
380 m2
-
13014522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek 900 m2, działka 2500 m2 obiekt handlowo usługowo mieszkalny 86726 13014522 Na sprzedaż budynek o powierzchni całkowitej 900 m2 z dużym potencjałem biznesowym do wykorzystania jako np. budynek usługowy, hotel, dom weselny, salę konferencyjną, klinikę. Nieruchomość znajduje się w podwarszawskich Starych Babicach przy głównej ...

Stare Babice (Mazowieckie, gm. Stare Babice)

4 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

12
-
900 m2
-
12954222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż nieruchomość pod gastronomię, restauracje itp 86467 12954222 WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE! Atrakcyjna oferta inwestycyjna obejmująca nieruchomość komercyjną zlokalizowaną na działce o powierzchni 23 ary na Woli Rzedzińskiej koło Tarnowa. W tej chwili na działce znajdują się dwa budynki komercyjne: 1) murowany ...

Wola Rzędzińska, Wola Rzędzińska

660 000 PLN (282 zł/m2)

-
-
2340 m2
-
11543362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zakład produkcyjny, magazyny , garaże + 2 mieszkania ! Staw na działce ! OKAZJA 81021 11543362 Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal produkcyjno - magazynowo - biurowy + 2 mieszkania oraz garaż , na działce staw ! Powierzchnia głównego budynku ok 700 mkw + garaż. Na parterze znajdują się liczne pomieszczenie i 3 sale produkcyjne. Na I piętrze...

Nowa Sól, Niedaleko centrum

850 000 PLN (1 214 zł/m2)

12
-
700 m2
-
11999719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Budynek produkcyjno-usługowy, biurowy !! Po remoncie ! 4 kondygnacje, winda , rampa ! ! 83496 11999719 Oferujemy Państwu budynek usługowo, produkcyjno - biurowy. Budynek o powierzchni 1854mkw składa się z 4 kondygnacji, Na I kondygnacja znajdują się magazyny, rampa , kotłownia. - na II kondygnacji - portiernia, pomieszczenia socjalne, , sale produ...

Nowa Sól, Centrum

3 900 000 PLN (2 105 zł/m2)

12
-
1853 m2
-
15716676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala 2 340 m² | 12 m wys. | suwnica | fotowoltaika | Lewin Brzeski I OPOLSKIE 25285620 15716676 NA SPRZEDAŻ: Hala wysokiego składowania z zapleczem biurowym – 2310 m² 12 m wysokości Lewin Brzeski Atrakcyjna lokalizacja między Wrocławiem a Katowicami Nie przegap tej okazji – tak wysokiej hali z pełnym zapleczem, suwnicą, fotowoltaiką i ogrom...

Lewin Brzeski, ul. Powstańców Śląskich

9 499 999 PLN (4 060 zł/m2)

9
-
2340 m2
-