• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 193

14162050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny obiekt inwestycyjny 57188 14162050 Nieruchomość z ogromnym potencjałem - możliwość wykorzystania na np. pensjonat, hotel, prywatną klinikę.Lokalizacja:DomPensjonat znajduje się przy ulicy Heliosa w miejscowości Gdańsk Kowale. Dobrą komunikację z Trójmiastem zapewnia z jednej strony sz...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 800 000 PLN (6 333 zł/m2)

12
-
600 m2
2010
15382437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zakłada produkcyjny - Kamień gm. Szemud 17304829 15382437 Nieruchomość zabudowana położona w Kamieniu gmina Szemud teren usługowo - produkcyjny , o powierzchni działek 9100  m.km.  zabudowane  zespołem budynków zakładu produkcyjnego, w skład którego wchodzą:-budynek biurowy-dwie hale produkcyjne-budynki mag...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

4 495 000 PLN (3 330 zł/m2)

11
-
1350 m2
2010
15630531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22848503 15630531 Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 96 m², zlokalizowany w samym sercu Kielc, w prestiżowej i świetnie skomunikowanej okolicy przy ul. Koziej. Nieruchomość posiada 3 pomieszczenia oraz wc. Pomieszczenie 1: 72,74m2Pomieszc...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

580 000 PLN (6 042 zł/m2)

1
-
96 m2
2005
15610609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 22411619 15610609 Szanowni Państwozapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży funkcjonującego biznesu w Międzywodziu, budynku mieszkalnego z potencjałemnajlepsza lokalizacja w Międzywodziu, przy głównej alei prowadzącej do plaży (tylko 150m) działka o po...

Międzywodzie (Zachodniopomorskie, gm. Dziwnów)

3 495 000 PLN (17 652 zł/m2)

1
-
198 m2
1998
14866768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom, idealny pod działalność gospodarczą ! 3642275 14866768 Teren zabudowy produkcyjno- usługowej PU41 z możliwością zamieszkania. Pozwala to na działalność gospodarczą z zakresu produkcji, składów, baz, magazynów i usług, np. warsztat samochodowy, lub np. catering gastronomiczny. Wcześniej był tutaj warsztat...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 000 000 PLN (9 901 zł/m2)

12
-
303 m2
2010
15518284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20339760 15518284 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować : Wyjątkowy, o dużym potencjale budynek w Tczewie !Lokalizacja Zapraszamy do Tczewa, ul. Sambora 11 - to doskonały wybór dla osób ceniących wygodę życia w mieście, przy zachowaniu dostępu do wszelki...

Tczew (Pomorskie, gm. Tczew)

2 900 000 PLN (6 962 zł/m2)

1
-
416.57 m2
-
15407096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 17846563 15407096 Mam przyjemność zaprezentować dobrze działającą stolarnię na sprzedaż. Hale produkcyjne o łącznej powierzchni 1082m2 zostały wybudowane na działce o powierzchni 8000m2. Lokalizacja stolarni zapewnia szybki dojazd do większych miast dzięki drodze eksp...

Korytnica (Mazowieckie, gm. Trojanów)

2 500 000 PLN (2 135 zł/m2)

1
-
1171 m2
-
15705350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24279465 15705350 Na sprzedaż lokal usługowy .Oferuję na sprzedaż lokal w miejscowości Działdowo, ul. Kopernika 3, woj. warmińsko-mazurskie. Dom z lat 70-tych, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, zbudowany z czerwonej cegły. Dach płaski pokryty papą termozgrzewalną. Bud...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

150 000 PLN (3 750 zł/m2)

5
-
40 m2
-
15601816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22221966 15601816 Własność opisana w odrębnej księdze wieczystej jako udział w lokalu niemieszkalnym - garażu podziemnym wielostanowiskowym stanowiącym odrębną nieruchomość, wraz z udziałem w częściach wspólnych i gruncie. Właściciel oraz jego prawni następcy, zysk...

Opole (Zaodrze) (Opolskie, gm. Opole)

35 000 PLN (2 692 zł/m2)

1
-
13 m2
2024
15702369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24233637 15702369 ** Brak podatku 2% PCC ***** 0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO ***Na sprzedaż jeden z 5 lokali usługowych w nowej inwestycji w Markach.Duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrz, tworząc idealną możliwość reklamowania prowadzonej wewnątrz dzi...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

2 360 800 PLN (13 000 zł/m2)

1
-
181.6 m2
-
15647184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23229500 15647184 Zapraszamy do zapoznania oferty dotyczącej magazynu zlokalizowanego w miejscowości Baniocha: 11 km od Piaseczna, z doskonałym dojazdem do drogi krajowej numer 79, oraz z możliwością bezproblemowego wjazdu samochodów ciężarowych. Nieruchomość monitor...

Baniocha (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

1 500 000 PLN (3 632 zł/m2)

1
-
413 m2
1975
15297809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowy z dużym potencjałem 15124015 15297809 NIERUCHOMOŚĆ:Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny lokal usługowy z witrynami i dużą ekspozycją, wymagający remontu.Lokal posiada:-prąd 3 fazowy- klimatyzację-bieżącą ciepłą i zimną wodę-pomieszczenie chłodnię- zaplecze socjalne i WCLOKALIZACJA:Lok...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

620 000 PLN (8 052 zł/m2)

3
-
77 m2
1975