• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 194

15740890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24960181 15740890 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nietuzinkowego obiektu usługowo-handlowego w centrum Malborka przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Sprzedawany obiekt to historyczny kompleks hotelowo-usługowy Hotel Zbyszko, składający się z 5 budynków oraz placów ...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

3 299 000 PLN (1 028 zł/m2)

1
-
3210 m2
1912
15358594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16750647 15358594 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 134 m², położony na parterze przy zbiegu ulic Mickiewicza i Kopernika w Chełmie. Nieruchomość składa się z 5 pomieszczeń, co umożliwia ich adaptację pod różnorodne cele biznesowe, takie jak biuro, kancelaria, ...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

645 000 PLN (4 834 zł/m2)

1
-
133.44 m2
-
15647507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23232067 15647507 Na sprzedaż lokal usługowy położony w sercu starego Mokotowa przy skrzyżowaniu ulic Sandomierskiej i Rakowieckiej w Warszawie. To wyjątkowe miejsce znajduje się w pięknej, przedwojennej kamienicy, co dodaje nieruchomości niezaprzeczalnego uroku. Idea...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 860 000 PLN (20 217 zł/m2)

5
-
92 m2
1906
15739156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 24919706 15739156 WYJĄTKOWA INWESTYCJA - KOMPLEKS 3 MUROWANYCH GARAŻY Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny kompleks trzech garaży murowanych , zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic przy ulicy Reymonta. To nie tylko praktyczna przestrzeń do przechowywania pojazd&o...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

295 000 PLN (5 673 zł/m2)

11
-
52 m2
-
15399426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 17662592 15399426 Oferuję na sprzedaż nieruchomość komercyjną o powierzchni użytkowej 2447 m2.Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana obiektami gastronomiczno-hotelowymi o powierzchni 2447 m2, posadowiona na 77 arowej działce. Pierwszy budynek restauracyjny...

Moderówka (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

6 350 000 PLN (2 595 zł/m2)

11
-
2447 m2
2000
14878051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 3860908 14878051 Nieruchomość ta stanowi idealną lokatę kapitału ze względu na charakter prowadzonego w niej biznesu Nieruchomość znajduje się w Dukli .Położona jest na niespełna 11 arowej ogrodzonej działce.W skład nieruchomości wchodzą 3 budynki w tym:- Budynek mi...

Dukla (Podkarpackie, gm. Dukla)

560 000 PLN (1 938 zł/m2)

11
-
289 m2
2013
15206421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 12588835 15206421 Oferuję na sprzedaż halę na Słowacji o powierzchni około 2000 m2 na działce około 50 arowej. Hala znajduje się na Słowacji nieopodal miasta Świdnik. Powierzchnia użytkowa hali to około 2000 m2 która posadowiona jest na działce 50 arowej. Hala wybudow...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

3 189 000 PLN (1 678 zł/m2)

11
-
1900 m2
1993
15202621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 12479183 15202621 Oferuję na sprzedaż lokal w samym centrum Krosna o Powierzchni 110 m2 usytuowany na 1 piętrze. Lokal znajduję się na 1 piętrze zabytkowej kamienicy w samym centrum Krosna. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi około 110 m2 do której przynależy także ba...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

450 000 PLN (4 128 zł/m2)

3
-
109 m2
1870
15399401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 17662591 15399401 Oferuję na sprzedaż nieruchomość komercyjną handlową w Krośnie o powierzchni użytkowej 1117 m2.Nieruchomość usytuowana w Krośnie przy drodze krajowej w ciągu dużych obiektów handlowych. Obiekt handlowo-usługowy wykonany na podstawie indywidualnego pr...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

8 400 000 PLN (7 520 zł/m2)

1
-
1117 m2
2020
15399414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 17662590 15399414 Oferuję na sprzedaż nieruchomość komercyjną w Jedliczu na działce o powierzchni około 57 arów.Nieruchomość komercyjna posadowiona na działce o powierzchni około 57 arów. Składa się ona z trzech obiektów wynajętych wraz z najemcami. Pierwszy z nich to...

Jedlicze (Podkarpackie, gm. Jedlicze)

6 490 000 PLN (3 541 zł/m2)

1
-
1833 m2
2016
15296034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15071660 15296034 Oferuję na sprzedaż obiekt handlowy o powierzchni około 950 m 2 w atrakcyjnej lokalizacji w Krośnie. TYLKO U NAS Nieruchomość komercyjna usługowo handlowa usytuowana w bardzo ruchliwej części Krosna nieopodal samego centrum , bardzo dobrze skomuniko...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

4 000 000 PLN (4 206 zł/m2)

11
-
951 m2
2000
15722662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁAJĄCY BIZNES – GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE 24622034 15722662 Krótki opis nieruchomościNa sprzedaż oferujemy w pełni funkcjonujące gospodarstwo agroturystyczne z ugruntowaną pozycją na rynku oraz stałą bazą klientów. Obiekt zlokalizowany jest w sercu malowniczego Beskidu Niskiego w miejscowości Chyrowa w gminie...

Chyrowa (Podkarpackie, gm. Dukla)

2 200 000 PLN (4 000 zł/m2)

11
-
550 m2
1970