• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 195

13860056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37761 13860056 Zduńska Wola, obiekt biurowo-techniczny, 1168 m2, sprzedam, 900 000 zł, netto. Na sprzedaż działka zabudowana kompleksem biurowo-mieszkalnym i gospodarczym. Na nieruchomość składają się budynki: - biurowo-techniczny o powierzchni 537,95 m...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

900 000 PLN (771 zł/m2)

11
1
1168 m2
-
13859905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 37757 13859905 Włocławek, budynek biurowo-techniczny, 1453 m2, sprzedam, 1 000 000 zł, netto. Duże powierzchnie biurowe blisko trasy wylotowej. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 11612 o powierzchni 215...

Włocławek (Kujawsko-Pomorskie, gm. Włocławek)

1 000 000 PLN (688 zł/m2)

12
1
1453 m2
-
13859970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37730 13859970 Malbork, budynek biurowo-techniczny, 3386 m2, sprzedam, 3 050 000 zł netto. Obiekt pod mieszkania na dużej działce - Koncepcja! Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego zatwierdzonym uchwałą nr IX802015 Rady Miasta Malbor...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

3 050 000 PLN (901 zł/m2)

11
1
3386 m2
-
13860157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37725 13860157 Kościerzyna, budynek biurowo - techniczny, 3920 m2, sprzedam, 2 100 000 zł netto. Duży budynek biurowo-techniczny (usługowy) w centrum Kościerzyny, w pobliżu Rynku. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 3 135 m2. Na ogrodzonym te...

Kościerzyna (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

2 100 000 PLN (536 zł/m2)

11
1
3920 m2
-
13859928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37707 13859928 Góra, budynek biurowy, sprzedam, 850 000 zł netto. Budynek biurowy w centrum Góry, w pobliżu dworca autobusowego. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 2 906 m2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powier...

Góra (Dolnośląskie, gm. Góra)

850 000 PLN (431 zł/m2)

11
1
1970 m2
-
15088317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 9424690 15088317 Poznań, budynki biurowo - usługowe, 8665,59 m2, sprzedam, 14 000 000 zł netto. Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności kompleksu budynków o łącznej powierzchni 8665,59 m2 z potencjałem inwestycyjnym w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Pozna...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 000 PLN (1 600 zł/m2)

11
1
8752 m2
-
13860039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 100686 13860039 Sępólno Krajeńskie, budynki biurowo-magazynowe, 1021 m2, sprzedam, 618 000 zł, netto. Biura z zapleczem magazynowym w dobrej lokalizacji. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 622, 624 o ...

Sępólno Krajeńskie (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sępólno Krajeńskie)

618 000 PLN (605 zł/m2)

11
1
1021 m2
-
14556337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38513 14556337 Siedlce, kompleks budynków biurowo - mieszkalnych, 3415 m2, sprzedam, 2 520 000 zł, netto. Kompleks budynków z przeznaczeniem na mieszkania lub akademik, w pobliżu parku. Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 3 176 m2. Na...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

2 520 000 PLN (738 zł/m2)

11
1
3415 m2
-
14202485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 38427 14202485 Kożuchów, lokal, 400 m2, sprzedam, 420 000 zł. Na sprzedaż budynek kina Uciecha położony w centrum miasta. Nieruchomość idealna na inwestycję i prowadzenie działalność gospodarczej. Możliwość własnej aranżacji i adaptacji budynku np. na mi...

Kożuchów (Centrum) (Lubuskie, gm. Kożuchów)

420 000 PLN (1 050 zł/m2)

4
1
400 m2
-
13860123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38395 13860123 Łomża, budynek biurowy, 993 m2, sprzedam, 940 000 zł, netto. Na sprzedaż budynek biurowy na dużej działce w ścisłym centrum miasta. Budynek biurowy o powierzchni 993,08 m2 położony na działce o pow. 1 972 m2. Budynek jest obiektem 4-kondygn...

Łomża (Podlaskie, gm. Łomża)

940 000 PLN (947 zł/m2)

12
1
993 m2
-
13859881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 38384 13859881 Przemków, lokal, 84 m2, sprzedam, 75 000 zł. Nowa niższa cena! Na sprzedaż lokal handlowy o powierzchni użytkowej 84 m2 położony w centrum Przemkowa usytuowany na parterze z wejściem z ulicy. Lokal składa się z dwóch dużych pomieszczeń or...

Przemków (Dolnośląskie, gm. Przemków)

75 000 PLN (893 zł/m2)

1
1
84 m2
-
13859886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 37750 13859886 Żnin, budynek biurowo-techniczny, 1645 m2, sprzedam, 1 030 000 zł, netto. Biurowiec przy głównej ulicy miejscowości. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej zabudowanej oznaczonej geodezyjnie jako dz...

Żnin (Kujawsko-Pomorskie, gm. Żnin)

1 030 000 PLN (626 zł/m2)

12
1
1645 m2
-