• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Zamarte Wiejska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zamarte i Wiejska

Znaleźliśmy 4,199 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15695799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m2-Lokal handlowo usługowy w centrum miasta 24108248 15695799 Lokal 50 m² w Miliczu - Idealny na Biznes Szukasz wszechstronnej przestrzeni w Miliczu? Oferujemy lokal o powierzchni 50 m² zlokalizowany przy ulicy Wojska Polskiego, w bliskiej odległości od centrum miasta i targowiska, naprzeciwko urokliwego skweru...

Milicz (Dolnośląskie, gm. Milicz)

199 000 PLN (3 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1934
12972767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 94543 12972767 Możliwość doliczenia podatku VAT (103.500,- zł)Właściciel wystawi fakturę.Cena 450.000,- zł nett plus 23 % VAT razem 553.500,- zł bruttoLokal usytuowany jest w śródmieściu Kołobrzegu w niedalekiej odległości od hotelu Skanpol w pasażu handlowym usytu...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
-
47 m2
-
12455242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 92317 12455242 Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o pow. 100,31 m2 zlokalizowany w samym sercu kołobrzeskiej starówki w przyziemiu budynku mieszkalno-usługowego.W najbliższym sąsiedztwie są same sklepu i punkty gastronomiczne.Lokal usytuowany jest przy bardz...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (6 300 zł/m2)

3
-
100 m2
-
12455354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 32436 12455354 Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odległości 6 km od Kołobrzegu.Morze Bałtyckie w okolicy Grzybowa tworzy akwen zwany Zatoką G...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (5 208 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15411366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 17934883 15411366 Telefon bezpośredni do Agenta:5*0*4***8*7*8***5*9*6Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu użytkowego położonego w ścisłym centrum miejscowości Świerzawa przy pl. Wolności nr 44, 16 km od Złotoryi i 22 km od Jeleniej Góry. Lokal mieści ...

Świerzawa (Dolnośląskie, gm. Świerzawa)

195 000 PLN (1 413 zł/m2)

2
-
138 m2
1900
13490323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 97591 13490323 Lokal użytkowy 73.5m2 na I piętrze z niezależnym wejściem bezpośrednio z ulicy.Duże witryny. Ekspozycja reklam na całe Rondo Wiatraczna.Lokal usytuowany w ciągu lokali handlowo-usługowych.Duży ruch pieszy i samochodowy.Największy węzeł komunikacyjny ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

997 000 PLN (13 565 zł/m2)

7
-
73.5 m2
2001
15887183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27779256 15887183 Na sprzedaż, budynek usługowo- handlowy nad morzem ( tylko 300 m od morza), Jarosławiec, ul. Bałtycka, 3.498.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjny budynek usługowo-handlowy położony w absolutnie najlepszej lokalizacji Jarosławca przy skrzyżowaniu ulic...

Jarosławiec (Zachodniopomorskie, gm. Postomino)

3 498 000 PLN (12 231 zł/m2)

4
1
286 m2
-
15886436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27757911 15886436 Na sprzedaż, dochodowy biznes nad morzem Słodkie Lenistwo , Przewłoka, ul. Elizy Orzeszkowej, 1.789.000,-PLN Link do filmu: https:youtu.bej6YUyc6rS7A Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni funkcjonujący ośrodek domków letniskowych nad morzem, w od...

Przewłoka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 789 000 PLN (11 181 zł/m2)

12
1
160 m2
2018
15560457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas ! Lokal komercyjny w centrum Nakła 21326840 15560457 Oferta na wyłączność biura Nieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576-440-755Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu produkcyjnousługowohandlowego usytuowanego na parterze budynku w centrum Nakła nad Notecią.Lokal składa się z sześciu pom...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

249 000 PLN (1 221 zł/m2)

7
-
204 m2
-
15453863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18925092 15453863 Na sprzedaż hala znajdująca się w Nowosolnej. Całkowita powierzchnia użytkowa 685,44 m², na co składa się: BUDYNEK PRODUKCYJNO-SOCJALNY 247,13 m² (parter) socjalne 18,48 pomieszczenie I 22,20 pomieszczenie II 83,25 pomieszczenie III 71,92 kuchnia 13,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 000 PLN (3 235 zł/m2)

11
-
680 m2
2020
15881236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27626428 15881236 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Chciałbyś mieszkać w luksusowych wnętrzach i jednocześnie zarabiać ?Mam dla Ciebie rozwiązanie!!!Przestronny gotowy do zamieszkania, w standardzie premium dom z odrębną powierzchnią 100 m2 do wynajęcia...

Klecza Dolna (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 650 000 PLN (5 300 zł/m2)

6
-
500 m2
2014
15758486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25322583 15758486 * Olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna *Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym Olecko, w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wszystkie budynki, któ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

7 450 000 PLN (2 791 zł/m2)

11
-
2669 m2
1970