• Nieruchomości komercyjne
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Warszawa Władysława Warneńczyka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Władysława i Warneńczyka

Znaleźliśmy 310 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Warszawa

15426847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny lokal z witryną w stanie deweloperskim 18314096 15426847 Na sprzedaż lokal 131m2, parter6 w budynku z 2016r z windą, Ursynów, Wyczółki.Lokal w stanie deweloperskim, z dużą witryną, są dwa wejścia (od frontu i zaplecza), w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych. Przy lokalu przystanki autobusowe, duży ruch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 768 500 PLN (13 500 zł/m2)

11
-
131 m2
2016
15890612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27882444 15890612 Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo–handlowy o powierzchni 74,83 mkw., położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących miejsca...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

748 300 PLN (10 112 zł/m2)

2
-
74 m2
2000
15830606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Wysoki Standard Parking Gotowe 26675324 15830606 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Nieruchomość wykończona w najwyższym s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (19 971 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
15830604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Gotowe Parking Stan Igła 26675319 15830604 HOT OFERTA- WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Wiktoryn w Warszawie.ATUTY NIERUCHOMOŚCI- do własnej aranżacji- idealne pod inwestycję lub samodzielnego zamieszkania,- wystrój zgody z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

2
-
31 m2
2024
15638691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23025639 15638691 Lokal w stanie deweloperskim, w nowoczesnym ,wysokiej klasy Apartamentowcu. Położony w doskonałej Lokalizacji - Białołęka Kobiałka - SzamocinLokal usługowo-handlowy, parterowy z witrynami o powierzchni 57,90m2Składa się z: pomieszczenie główne (33,1...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

694 800 PLN (12 189 zł/m2)

4
-
57 m2
2024
15799478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kwiaciarnia przy Cmentarzu na Powązkach. 26189116 15799478 Posiadam na sprzedaż bardzo dobrze prosperującą kwiaciarnie na warszawskich Powązkach.Lokal o powierzchni 87m2 wyposażony jest w 4 pomieszczenia oraz piwnicę.Teren dzierżawiony jest od Zarządu Dróg Miejskich. Koszt dzierżawy to ok.100 złdziennieDodat...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

270 000 PLN (3 103 zł/m2)

5
-
87 m2
-
15841278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26788343 15841278 Urządzony lokal pod gabinet kosmetologiczny, kosmetyczny, rehabilitacyjny.Z przyjemnością oferujemy świeżo wyremontowany lokal o powierzchni 92 m², idealny na działalność w branży zdrowia i urody.Lokal składa się z 3 funkcjonalnych gabinetów...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 280 000 PLN (13 913 zł/m2)

5
-
92 m2
1999
15412242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17952940 15412242 Mamy przyjemność zaprezentować przepiękny, nowoczesny budynek w prestiżowej części Warszawy przy ul. Genewskiej na Saskiej Kępie. - Jeśli szukasz miejsca na swoje biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji to ta oferta jest idealna dla Ciebie! &...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 185 000 PLN (17 084 zł/m2)

12
-
303.5 m2
1987
15316274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowy | usługowy na Ursynowie parter 15609175 15316274 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy znajdujący się na Ursynowie, przy Al. KEN 21. Dostępny do sprzedaży od teraz.Lokal ma powierzchnię 26 m2 i znajduje się na parterze. Jest to lokal usługowo-handlowy z witryną i ciągiem pieszo-hand...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

776 000 PLN (29 846 zł/m2)

11
-
26 m2
2001
15221273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal W Dogodnej Lokalizacji|3 Parkingi w Cenie 13092474 15221273 Mamy przyjemność zaprezentować lokal o łącznej powierzchni 108,9 m² zlokalizowany przy ulicy Szpaczej.Lokal idealnie nadaje się na różnego rodzaju działalność usługowo-handlową. Znajdują się na parterze budynku, co zapewnia łatwy dostęp zarówno dla m...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (12 963 zł/m2)

11
-
108 m2
2020
15282523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal na Białołęce 14663012 15282523 THE CAPITAL REAL ESTATE POLECA!Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal handlowyusługowy położony na Białołęce.Łączna powierzchnia 69,12 m2. Lokal w  stanie deweloperskim. Posiada dwa wejścia.Komunikacja:- Przystanki tramwajowe (500m),- Przystanki auto...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

965 000 PLN (13 986 zł/m2)

1
-
69 m2
2021
15147592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10990171 15147592 Zadbany dom o powierzchni całkowitej 370 m2 (użytkowej 220 m2) w bardzo dogodnej lokalizacji Buków Białołęka. Zielona część Białołęki między Jabłonną, a Tarchominem.Budynek doskonale nadaje się do zamieszkania dla dwóch rodzin, a także jako inwestycj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (4 297 zł/m2)

5
-
370 m2
1990